Zrínyi Miklós Általános Iskola - Nagykanizsa

Felsős eredmények

 

"Tiszán innen - Dunán túl" országos népdaléneklési verseny "Szép Zalában születtem" területi fordulója   Zalaszentbalázs, 2017. XI. 17.

szólóének:

  • Bomba Benedek (7.a)   arany minősítés,   felkészítő: Simonné Kapinya Györgyi

  • Lukács Anna (8.a)   arany minősítés,   felkészítő: Simonné Kapinya Györgyi

  • László Luca (8.a)   bronz minősítés,   felkészítő: Simonné Kapinya Györgyi

  • Varga Szimonetta (5.a)   bronz minősítés,   felkészítő: Simonné Kapinya Györgyi

  • Könczöl Renáta (8.a)   bronz minősítés, felkészítő: Simonné Kapinya Györgyi

kisegyüttes:

  •  Lukács Anna (8.a) - László Luca (8.a)   bronz minősítés,   felkészítő: Simonné Kapinya Györgyi

 

_________

 

A Zrínyi Miklós-Bolyai János Általános Iskola Bolyai Tagintézménye fennállásának 65. évfordulója alkalmából meghirdetett irodalmi pályázat   2017. X. 24.
  • Lukács Anna (8.a)   díjazásban részesült,   felkészítő Benkőné Bánáti Bernadette

 

___________  .  ___________  .  ______________  .  ___________  .  ___________

 

A 2016/2017-es tanév eredményei:

 

Péterfy Sándor Tanulmányi verseny     2017. IV.

Angol nyelv

7. évfolyam

  • Balogh Áron (7.a)   3. helyezés,   felkészítő Gálné Gaál Lívia

  • Szalabán Hédi (7.b)   3. helyezés,   felkészítő Vlasics Anikó

 

 

___________

 

Kőrösi Csoma Sándor szövegértés megyei verseny   2017. III.
  • Balázs Dominik (6.b)   2. helyezés,   felkészítő Benkőné Bánáti Bernadette

 

___________

 

"Tiszán innen - Dunán túl" országos népdaléneklési verseny "Szép Zalában születtem" megyei fordulója    Gyenesdiás, 2017. III. 18.
  • Bálint Titanilla (6.b)   ezüst minősítés,   felkészítő Hetyeiné Kovács Andrea

  • Bomba Benedek (6.a)   kiemelt arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

 

 

____________

 

Országos történelem tanulmányi verseny     2017. II.
  • Gerencsér Gergő (7.a)   5. helyezés,   felkészítő Peszlegné Henzsel Valéria

 

____________

 

"Advent fényei" megyei művészeti vetélkedő    Pacsa, 2016. XII. 9.

népdal kategória:

  • Bomba Benedek (6.a)   I. helyezés,   felkészítő: Simonné Kapinya Györgyi

  • Lukács Anna (7.a)   II. helyezés,   felkészítő: Simonné Kapinya Györgyi

  • Könczöl Renáta (7.a)   II. helyezés,   felkészítő: Simonné Kapinya Györgyi

____________

 

"Tiszán innen - Dunán túl" országos népdaléneklési verseny "Szép Zalában születtem" területi fordulója   Zalaszentbalázs, 2016. XI.15.

szólóének:

  • Bomba Benedek (6.a)   arany minősítés (egyben továbbjutott a megyei fordulóra),   felkészítő: Simonné Kapinya Györgyi

  • Lukács Anna (7.a)   ezüst minősítés,   felkészítő: Simonné Kapinya Györgyi

  • Könczöl Renáta (7.a)   ezüst minősítés,   felkészítő: Simonné Kapinya Györgyi

 

___________  .  ___________  .  ______________  .  ___________  .  ___________

 

A 2015/2016-os tanév eredményei:

 

"Tiszán innen - Dunán túl" országos minősítő népdaléneklési verseny országos fordulója   Budapest, 2016. VI. 04.

szólóének:

  • Molnár Bernadett Bianka (8.a)   kiemelt arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

kisegyüttes:

  • Molnár Bernadett Bianka (8.a), Lukács Anna (6.a), Kiss Viktória (8.a)   bronz minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

 

____________

 

Hevesi Sándor vers- és prózaíró pályázat   2016. V. 3.

7-8. évfolyam

  • Molnár Bernadett Bianka (8.a)   I. helyezés,   felkészítő Horváthné Paulusz Julianna

 

____________

 

Bendegúz Tudásbajnokság megyei döntő   2016. IV. 5.

Természetismeret 5. osztály

  • Korcsmáros Dávid (5.a)   II. helyezés,   felkészítő Benedek Miklós

 

____________

 

Péterfy Tanulmányi Verseny és Művészeti Vetélkedő   2016. IV. 28.

Nyelvtan 5. évfolyam

  • Kovács Kinga (5.a)   II. helyezés,   felkészítő Benkőné Bánáti Bernadette

Angol nyelv 7. évfolyam

  • Vígh Frodó Gergely (7.a)   II. helyezés,   felkészítő Gálné Gaál Lívia

 

__________

 

"Tiszán innen - Dunán túl" országos népdaléneklési verseny "Szép Zalában születtem" megyei fordulója   Gyenesdiás, 2016. IV. 08.

szólóének:

  • Lukács Anna (6.a)   arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

  • Molnár Bernadett Bianka (8.a)  kiemelt arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

kisegyüttes:

  • Kiss Viktória (8.a), Lukács Anna (6.a), Molnár Bernadett Bianka (8.a)   kiemelt arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

 

____________

 

Arany János Szavalóverseny,   2016. III. 31.
  • Horváth Noel (7.a)   III. helyezés,   felkészítő Benkőné Bánáti Bernadette

  • Bomba Benedek (5.a)   2. helyezés,   felkészítő Hetyeiné Kovács Andrea

 

____________

 

Móra napok 2016   Zalakaros, 2016. III. 23.

Hangos olvasás 6. osztály:

  • Szekeres Zsófia (6.a)   I. helyezés,   felkészítő Benkőné Bánáti Bernadette

 

____________

 

Angol nyelvi verseny - megyei   2016. III. 8.
  • Salamon Máté (8.a)   3. helyezés,   felkészítő Gálné Gaál Lívia

 

____________

 

"Szép magyar beszéd" verseny területi forduló,   2016. II. 11.

5-6. évfolyamos kategória

  • Szekeres Zsófia (6.a)   1. helyezés,   felkészítő Benkőné Bánáti Bernadette

 

____________

 

"Advent fényei" megyei művészeti vetélkedő, 2015. XII. 4. Pacsa

népdal kategória

  • Bomba Benedek (5.a)   1. helyezés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

  • Molnár Bernadett Bianka (8.a)   1. helyezés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

  • Lukács Anna (6.a)   2. helyezés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

 

____________

 

AIDS Világnapi városi vetélkedő, 2015. XII. 1.

8. osztályos csapat   1. helyezés,   felkészítő Horváthné Domján Ildikó

  • Nemes Benjamin (8.b)

  • Balogh András (8.a)

  • Molnár Bernadett Bianka (8.a)

  • Gerlai Réka (8.a)

 

____________

 

"Szép Zalában születtem" - megyei népdaléneklési verseny  2015. XI. 17. Zalaszentbalázs

szóló:

  • Lukács Anna (6.a)   arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

  • Molnár Bernadett Bianka (8.a)   arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

kisegyüttesek:

  • Lukács Anna, Molnár Bernadett Bianka, Kiss Viktória (8.a)   arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

  • Kiss Viktória, Molnár Bernadett Bianka   ezüst minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

 

 

Bolyai matematikaverseny   2015. X. 14.
  • Salamon Máté (8.a)   3. helyezés,   felkészítő Dr. Zsirayné Szigeti Rita

 

___________  .  ___________  .  ______________  .  ___________  .  ___________

 

A 2014/2015-ös tanév eredményei:

 

Országos Fogyasztóvédelmi Sulipárbaj

"Super 3-as" csapat    12. helyezés,   felkészítő Wilheim Erzsébet

  • Igali Virág (7.b)

  • Rozs Renáta (7.b)

  • Szombathelyi Bianka (7.b)

 

____________

 

Péterfy Tanulmányi Verseny   2015. V.

Német nyelv

  • Tulézi Dániel (8.a)   1. helyezés,   felkészítő Peszlegné Henzsel Valéria

Angol nyelv

  • Nagy Dániel (7.a)   2. helyezés,    felkészítő Gálné Gaál Lívia

  • Felméri Bettina (7.b)   3. helyezés,    felkészítő Gálné Gaál Lívia

 

____________

 

Teleki Pál Országos Földrajz - Földtan verseny  megyei forduló    2015. IV. 11.

8. évfolyamos kategória

  • Czigány Csenge (8.b)    II. helyezés,    felkészítő Somogyi Józsefné

 

____________

 

Víz világnapi esszépályázat díjazott tanulói:
  • Vlaszák Flórián (1. helyezés)

  • Tóbi Bálint (1. helyezés)

  • Tóth Marcellina

  • Dombai Nóra (1. helyezés)

  • Horváth Márk

  • Rozs Renáta

  • Tislerics Kira

____________

 

"Tiszán innen - Dunán túl" országos népdaléneklési minősítő verseny megyei fordulója

szóló kategória

  • Kiss Viktória (7.a)   arany minősítés,    felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

  • Lukács Anna (5.a)   arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

 

__________

 

"Szép Magyar Beszéd" verseny területi forduló

5-6. évfolyamosok kategóriája

  • Felméri Lilla (6.b)   III. helyezés,   felkészítő Benkőné Bánáti Bernadette

 

____________

 

"Advent fényei" megyei művészeti fesztivál, Pacsa   2014. XII. 5.

Ének kategória

  • Kiss Viktória (7.a)   különdíj,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

  • Lukács Anna (5.a)   III. helyezés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

  • Molnár Bernadett Bianka (7.a)   I. helyezés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

 

____________

 

"AIDS és Füstmentes Világnapi" városi vetélkedő    2014. XII. 1.

8. osztályos csapat   I. helyezés,   felkészítő Horváthné Domján Ildikó

  • Riersch Melitta (8.b)

  • Koczor Kristóf (8.b)

  • Horváth Kristóf (8.b)

  • Pécsi Petra (8.b)

  

____________

 

"Szép Zalában születtem" - megyei népdaléneklési verseny  2014. XI. 18.
  • Lukács Anna (5.a)   arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

  • Kiss Viktória (7.a)   arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

  • Molnár Bernadett Bianka (7.a)   arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

  • Felméri Lilla (6.b)   ezüst minősítés,   felkészítő Hetyeiné Kovács Andrea

  • Hans Patrícia (6.b)   ezüst minősítés,   felkészítő Hetyeiné Kovács Andrea

  • Vígh Frodó Gergely (6.a)   ezüst minősítés,   felkészítő Hetyeiné Kovács Andrea

___________

 

Bolyai Matematikaverseny    2014. X.
  • Toperczer Dániel (6.a)   II. helyezés,   felkészítő Lenkovicsné Szilajka Krisztina

  • Magyar Márk (8.a)   III. helyezés,   felkészítő Lenkovicsné Szilajka Krisztina

 

 

___________  .  ___________  .  ______________  .  ___________  .  ___________

 

A 2013/2014-es tanév eredményei:

 

Országos német verseny megyei forduló
  • Illés Bálint (8.b)   III. helyezés,   felkészítő Hetyeiné Kovács Andrea, Peszlegné Henzsel Valéria

 

________

 

Péterfy tanulmányi verseny  2014. V.13.

Angol nyelv: 

8. osztály

  • Balázs Enikő  (8.a)  II. helyezés,  felkészítő: Marczinkáné Lakatos Lívia

  • Traub Tamás  (8.a)  III. helyezés,  felkészítő: Marczinkáné Lakatos Lívia

 

_________

 

Járási Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny   2014. IV. 15.

általános iskolai kategória   III. helyezés,   felkészítő Wilhelm Erzsébet

  • Pécsi Petra

  • Gadányi Mátyás

  • Koczor Kristóf

  • Finta Gergő

 

__________

 

Kerékpáros Iskola Kupa városi verseny      2014. IV. 10.
  • Salamon Enikő (8.a)   I. helyezés  (a megyei döntőbe jutott)

  • Salamon Emese (8.a)   II. helyezés (a megyei döntőbe jutott)

 

__________

 

Kőrösi Csoma Sándor szövegértő megyei verseny
  • Szántó Anna (8.a)   2. helyezés,   felkészítő Benkőné Bánáti Bernadette

 

____________

 

Víz világnapi játékos vetélkedőn résztvevő csapat tagjai:
  • Illés Bálint (8.b)

  • Farkas Rebeka (8.a)

  • Horváth Benedek (8.a)

  • Pscher Martina (8.a)

  • Nagy Luca (8.a)


 ____________

 

"Víz és energia" -  a Zrínyi Miklós-Bolyai János Általános Iskola és a Délzalai Víz- és Csatornamű ZRT közös esszépályázata    2014. IV.
  • Balla Máté   különdíj

  • Zsiga Balázs   különdíj

  • Dezső Fanni   2. helyezés

  • Orsós Gábor   2. helyezés

  • Lendvai Zsófia   2. helyezés

  • Szollár Martina   2. helyezés

  • Rozs Renáta   2. helyezés

  • Horváth Dominik   2. helyezés

  • Endrei Tamás   2. helyezés

  • Szombathelyi Bianka   2. helyezés

  • Nagy Zsóka   2. helyezés

  • Tóbi Bálint   1. helyezés

  • Kovács Kitti   1. helyezés

  • Dombai Nóra   1. helyezés

  • Tóth Marcelina   1. helyezés

 

____________

 

A Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola által a MÓRA NAPOK keretében megrendezett prózamondó verseny   2014. III. 27.
  • Csom Péter (5.a)   II. helyezés,   felkészítő Benkőné Bánáti Bernadette

 

____________

 

"Tiszán innen, Dunán túl" országos népdaléneklési minősítő verseny megyei fordulója    2014. II. 28. - III. 1.

szóló kategória

  • Kiss Viktória (6.a)   arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

  • Molnár Bernadett Bianka (6.a)   kiemelt arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

 

____________

 

"Szép magyar beszéd" verseny területi döntője   2014. II. 5.

A versenyen résztvevő tanulók:

  • Felméri Lilla (5.b)

  • Hajmási Lili (6.a) (különdíjas)

  • Pataki Botond (7.b)

  • Riersch Melitta (7.b)

____________

 

A Piarista iskola adventi - karácsonyi ének- és versmondó versenye,   2013. XII. 13.

Ének kategória, 5-6. osztály:

  • Molnár Bernadett Bianka (6.a)   II. helyezés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

 

____________

 

"Advent fényei" megyei művészeti fesztivál, Pacsa   2013. XII.

Ének kategória:

  • Kiss Viktória (6.a)   I. helyezés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

  • Molnár Bernadett Bianka (6.a)   II. helyezés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

Versmondás kategória:

  • Kovács Kitti (7.b)   III. helyezés,   felkészítő Hetyeiné Kovács Andrea

 

____________

 

"Tiszán innen, Dunán túl" országos népdaléneklési verseny "Szép Zalában születtem" című területi minősítő fordulója    2013. XI. 19.
  • Kiss Viktória (6.a)   arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

  • Molnár Bernadett Bianka (6.a)   arany minősítés,   felkészítő Simonné Kapinya Györgyi

  • Riersch Melitta (7.b)   arany minősítés,   felkészítő Hetyeiné Kovács Andrea

  • Ribarics Laura (7.b)   ezüst minősítés,   felkészítő Hetyeiné Kovács Andrea

 

__________  .  __________  .  __________  .  __________  .  __________

 

A 2012/2013-as tanév eredményei:

 

"Itthon, otthon vagy!" Országos földrajz verseny döntője

8. osztályos kategória

  • Géczi Zsófia (8.b)   III. helyezés, felkészítők Somogyi Józsefné, Marczinka Csaba

 

____________

 

Péterfy Tanulmányi Verseny és Művészeti Vetélkedő 2012/2013

Angol nyelv 7. osztályos kategória

  • Balázs Enikő (7.a)   I. helyezés,   felkészítő Marczinkáné Lakatos Lívia

  • Traub Tamás (7.a)   II. helyezés, felkészítő Marczinkáné Lakatos Lívia

Német nyelv 8. osztály

  • B. Kiss Benedek (8.b)   III. helyezés, felkészítő Hetyeiné Kovács Andrea

____________

 

Kőrösi Csoma Sándor szövegértő megyei verseny   2013. IV. 16.

7. évfolyam

  • Szántó Anna (7.a)    3. helyezés,   felkészítő Benkőné Bánáti Bernadette

 

____________

 

XXI. Teleki Pál Földrajz-Földtan verseny 2012/2013

Megyei forduló

7. évfolyam:

  • Balázs Enikő (7.a)   6. helyezés,     felkészítő Somogyi Józsefné

  • Illés Bálint (7.b)    6. helyezés,     felkészítő Somogyi Józsefné

  • Pécsi Péter (7.b)   17. helyezés,    felkészítő Somogyi Józsefné

8. évfolyam:

  • Géczi Zsófia (8.b)    10. helyezés,    felkészítő Somogyi Józsefné

 

____________

 

"Tiszán innen, Dunán túl" országos népdaléneklési minősítő verseny megyei fordulója  2013. IV. 14.

szóló kategória

  • Ribarics Laura (6.b)   arany minősítés,   felkészítő Hetyeiné Kovács Andrea

  • Riersch Melitta (6.b)   arany minősítés,   felkészítő Hetyeiné Kovács Andrea

 

____________

 

Arany János szavalóverseny   2013. III. 27.
  • Molnár Bernadett Bianka (5.a)   I. helyezés,   felkészítő Horváthné Paulusz Julianna

  • Baj Bianka (8.a)   I. helyezés,   felkészítő Aradvári Renta

  • Kovács Kitti (6.b)   III. helyezés,   felkészítő Hetyeiné Kovács Andrea 

____________

 

Országos történelem tanulmányi verseny megyei fordulója   2013. II. 20.
  •  Szántó Anna (7.a)    4. helyezés, felkészítő Peszlegné Henzsel Valéria

 

____________

 

Olimpiatörténeti vetélkedő területi forduló  2013. II. 18.

1. helyezés,    felkészítő Kis János (Dr. Mező Ferenc Olimpiai Baráti Kör)

  • Bedők Henriett (8.a)

  • Gőző Tifani (8.a)

  • Gyöngyösi Petra (8.a)

  • Orsós József (8.a)

____________

 

Német Nyelvi és Országismereti Verseny 2013. II.

6. évfolyam

  • Tóbi Bálint (6.b)   1. helyezés,   felkészítő Peszlegné Henzsel Valéria
Angol Nyelvi és Országismereti Verseny 2013. II.

5. évfolyam

  • Salamon Máté (5.a)   3. helyezés,   felkészítő Gálné Gaál Lívia

____________

 

"Szép magyar beszéd" verseny    2013. I. 30.

5-6. osztály:

  • Hajmási Lili (5.a)   1. helyezés, felkészítő Horváthné Paulusz Julianna

____________

 

XX. Gellért Sándor vers- és prózamondó verseny   2012. XII. 15-16.
  • Baj Bianka (8.a)   II. helyezés

 

____________

 

Szép zalai erdőben jártam pályázat
  • Kovács Kitti (6.b)   kiemelt I. helyezés

 

____________

 

"Advent fényei" művészeti vetélkedő (Pacsa, 2012. XII. 7.)

versmondás kategória

  • Kovács Kitti (6.b)   2. helyezés

 

____________

 

A Turizmus Világnapja alkalmából meghirdetett "Zölden nyaraltam" pályázat (2012. XII. 3.)
  • Kovács Kitti (6.b)   1. helyezés

____________

 

"Szép Zalában születtem" megyei népdaléneklési verseny (Zalaszentbalázs, 2012. XI. 22.)
  • Riersch Melitta (6.b)   arany minősítés

  • Ribarics Laura (6.b)   arany minősítés

  • Kiss Viktória (5.a)   arany minősítés

  • Molnár Bernadett Bianka (5.a)   arany minősítés

____________

 

A PENSIÓ 17 Kft által kiírt étlapkészítő városi verseny díjazottjai:
  • Horváth Vivien (7.b)

  • Kovács Annabella (7.b)

  • Illés Bálint (7.b)

  • Kötő Péter (7.a)

  • Pscher Martina (7.a)

  • Czippán Fanni (7.b)

  • Reizner Kitti (7.a)

  • Kálmán Dóra (7.b)

 

Utolsó módosítás: 2017-11-28 15:50:33


Weboldal: Renux System