Zrínyi Miklós Általános Iskola - Nagykanizsa

Alsós tanulmányi eredmények

  

___________  .  ___________  .  ______________  .  ___________  .  ___________

 

A 2016/2017-es tanév eredményei:

 

"Vassné Boa Gabriella" Prózamondó Verseny  2017. V. 5.
  • Gável Zsóka  (4.c)  I. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Horogh Soma  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné

  • Hortobágyi András  (2.a)  II. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Sziva Zsófia  (2.a)  III. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

 

_______

 

XXVI. Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó találkozó  2017. IV. 22.
  • "Ri-csajok" csoport  (4.c)  ezüst minősítés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

  • "Regélők" csoport  (4.c)  ezüst minősítés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

________

 

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny - országos szint  2017. IV. 22.
  • Szommer Hugó  (3.b)  XIII. helyezés,  felkészítő: Szerdahelyi Lászlóné

 

__________

 
Péterfy Sándor Tanulmányi Verseny  2017. IV. 11.

Mesemondás

2. évfolyam

  • Sziva Zsófia  (2.a)  I. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Hortobágyi András  (2.a)  II. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

3. évfolyam

  • Horváth-Bodzai Soma Vajk  (3.a)  II. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

4. évfolyam

  • Gável Zsóka  (4.c)  I. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

Matematika

4. évfolyam 

  • Takács Ádám András  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Domjánné Gerencsér Katalin

 

_________

 

Iskolai mesemondó verseny    2017. IV. 04.

1. osztályosok:

  • Kovács Kornélia (1.a)   arany minősítés,   felkészítő Falka Ottilia

  • Gergely Petra (1.b)   arany minősítés,   felkészítő Horváthné Szaboljev Erzsébet

  • Kele Benjamin (1.b)   ezüst minősítés,   felkészítő Horváthné Szaboljev Erzsébet

  • Bödör Ciprián (1.a)   bronz minősítés,   felkészítő Falka Ottilia

2. osztályosok:

  • Sziva Zsófia (2.a)   arany minősítés,   felkészítő Tóth Zoltánné

  • Hortobágyi András (2.a)   arany minősítés,   felkészítő Tóth Zoltánné

  • Niklesz Barnabás (2.b)   ezüst minősítés,   felkészítő Dr. Varga Imréné

  • Varga Virág (2.b)   ezüst minősítés,   felkészítő Dr. Varga Imréné

3. osztályosok:

  • Kovács Gréta (3.a)   arany minősítés,   felkészítő Gilitschné Horváth Gabriella

  • Horváth-Bodzai Soma Vajk (3.a)   arany minősítés,   felkészítő Gilitschné Horváth Gabriella

  • Kulik Anna Bíbor (3.b)   ezüst minősítés,   felkészítő Wilheim Erzsébet

  • Hajmási Emese (3.b)   bronz minősítés,   felkészítő Wilheim Erzsébet

4. osztályosok:

  • Horogh Soma (4.a)   arany minősítés,   felkészítő Árok Antalné

  • Gável Zsóka (4.c)   arany minősítés,   felkészítő Delyné Csere Andrea

  • Szatai Anna (4.b)   ezüst minősítés,   felkészítő Orosz Katalin

  • Kiss Liliána (4.c)   ezüst minősítés,   felkészítő Delyné Csere Andrea

  • Tóth Hunor Márk (4.a)   bronz minősítés,   felkészítő Árok Antalné

  • Ágoston Lara (4.b)   bronz minősítés,   felkészítő Orosz Katalin

 

>>> A mesemondó versenyen készült fényképek megtekinthetők Képgalériánkban.

 

______

 

Kőrösi Csoma Sándor Szövegértő megyei verseny
  • Töreki Olivér  (2.b)  I. helyezés,  felkészítő: dr. Varga Imréné

 

________

 

 Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny  2017. III. 22. 
  • Gyergyói Ádám  (3.a)  6. helyezés, felkészítő: dr. Furóné Biskopics Éva

  • Schey Tamás  (2.a)  10. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

Az Országos versenyre bejutott: Szommer Hugó  (3.b)  felkészítő: Szerdahelyi Lászlóné

 

________

 

Arany János járási szavalóverseny  2017. III. 29.
  • Sziva Zsófia  (2.a)  I. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

  • Kovács Nina  (4.c)  I. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

_________

 

Bendegúz nyelvÉSZ tanulmányi verseny - megyei forduló   2017. III. 17.
  • Jánosi Anna  (1.a)  II. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

 

_________

 

Zrínyi Ilona matematika verseny    2017. III. 10.
  • Schey Tamás (2.a)   8. helyezés,   felkészítő Tóth Zoltánné

  • Gyergyói Ádám (3.a)   6. helyezés,   felkészítő dr. Furóné Biskopics Éva

  • Takács Ádám András (4.a)   7. helyezés,   felkészítő Domjánné Gerencsér Katalin

  • Lakner Tamás (4.b)   10. helyezés,   felkészítő Orosz Katalin

 

 

____________

 

XIII. Gergely-napi Regionális Művészeti Fesztivál    Gyenesdiás, 2017. III. 11.

népdaléneklés kategória

  • Szalai Petra (4.c)   kiemelt arany minősítés,   felkészítő Delyné Csere Andrea

  • Gerencsér Réka (4.c)   ezüst minősítés,   felkészítő Delyné Csere Andrea

  • Pacsirták énekegyüttes (4.c)   ezüst minősítés,   felkészítő Delyné Csere Andrea

drámajáték kategória

  • Ri-csajok (4.c)   ezüst minősítés,   felkészítő Delyné Csere Andrea

vers- és prózamondás kategória

  • Gável Zsóka (4.c)   I. helyezés,   felkészítő Delyné Csere andrea

  • Kovács Nina (4.c)   II. helyezés,   felkészítő Delyné Csere Andrea

 

______________

 

Bendegúz - Nyelvész verseny   2017. III. 10.

Továbbjutottak a megyei fordulóra:

  • Jánosi Anna (1.a),  felkészítő Falka Ottilia

  • Jeszek Anna Eszter (2.a),   felkészítő Sónicz Istvánné

  • Török Anna (2.a),   felkészítő Sónicz Istvánné

  • Gyergyói Ádám (3.a),   felkészítő Gilitschné Horváth Gabriella

  • Szommer Hugó (3.b),   felkészítő Wilheim Erzsébet

  • Hosszú Szonja Mínea (4.a),   felkészítő Árok Antalné

  • Hortobágyi Nóra (4.a) ,   felkészítő Árok Antalné

  • Farkas Luca (4.a),   felkészítő Árok Antalné

  • Gyergyói Anna (4.b),   felkészítő Saliné Tánczos Mária

 

______________

 

Szoliva János iskolai szavalóverseny    2017. III. 07.

1-2. osztályosok:

  • Sziva Zsófia (2.a)   I. helyezés,   felkészítő Sónicz Istvánné

  • Kele Dániel (2.a)   II. helyezés,   felkészítő Sónicz Istvánné

  • Gergely Petra (1.b)   III. helyezés,   felkészítő Horváthné Szaboljev Erzsébet

  • Radics Lili (1.b)   III. helyezés,   felkészítő Horváthné Szaboljev Erzsébet

3-4. osztályosok:

  • Kovács Nina (4.c)   I. helyezés,   felkészítő Delyné Csere Andrea

  • Varjas Hunor (3.b)   II. helyezés,   felkészítő Wilheim Erzsébet

  • Miskevics Maja (4.b)   III. helyezés,   felkészítő Saliné Tánczos Mária

  • Gável Zsóka (4.c)   III. helyezés,   felkészítő Delyné Csere Andrea

 

 ________

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - országos döntő  2016. XII. 10.

"Varázsigék" csapat  (4.a)  XIII. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné

Csapattagok:

  • Hortobágyi Nóra Gréta

  • Pintér Dóra

  • Hosszú Szonja Mínea

  • Nagy Luca Dalma

 

________

 

A Piarista Általános Iskola karácsonyi művészeti versenye  2016. XII. 9.

ének

  • Juhász Laura  (4.b)  I. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin

vers- és prózamondás

  • Sziva Zsófia  (2.a)  I. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

  • Gável Zsóka  (4.c)  I. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

 

__________

 

A Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola vers- és prózaíró pályázata   2016. XII. 5.

próza kategória

  • Horváth Alex  (3.a)  elismerő oklevél,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

 

__________

 

A fenntarthatóság és az erdő vetélkedő    2016. XI. 28.

"Bükk" csapat   1. helyezés,   felkészítő: Domjánné Gerencsér Katalin

Csapattagok:

  • Horogh Soma (3.a)

  • Vörös András Bendegúz (3.a)

  • Farkas Luca (3.a)

"Az erdő lányai" csapat   2. helyezés,   felkészítő: Orosz Ktalin

Csapattagok:

  • Gyergyói Anna (4.b)

  • Benkő Boglárka (4.b)

  • Lenkovits Liza (4.b)

"Erdészek" csapat   3. helyezés,   felkészítő: Domjánné Gerencsér Katalin

Csapattagok:

  • Dávid Dalma (4.a)

  • László Kinga (4.a)

  • Vizlendvai Sára (4.a)

 

_______

 

Országos Rendőrkapitányság által rendezett "Ki mit tud?"  2016. XI. 26.

vers- és prózamondás kategória

  • Kalányos Roland  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné

 

___________

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - Vas - Zala megyei forduló   2016. XI. 24.

4. osztályos kategória

"Varázsigék" csapat  (4.a)   I.helyezés,  felkészítő: Árok Antalné

Továbbjutottak az országos döntőbe!

Csapattagok:

  • Hosszú Szonja Mínea

  • Hortobágyi Nóra Gréta

  • Nagy Luca Dalma

  • Pintér Dóra

 

__________

 

Meseíró pályázat - iskolai   2016. XI. 24.

3. évfolyam:

  • Boszkovics Anna (3.b)   1. helyezés,   felkészítő: Wilheim Erzsébet

  • Horváth Alex Bálint (3.a)   2. helyezés,   felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Borda Máté (3.b)   3. helyezés,   felkészítő: Wilheim Erzsébet

4. évfolyam:

  • Szatai Anna (4.b)   1. helyezés,   felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Lenkovits Liza (4.b)   2. helyezés,   felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Benkő Boglárka (4.b)   3. helyezés, felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Veit Janka (4.a)   3. helyezés, felkészítő: Árok Antalné

   >>> A meseíró pályázat díjazott alkotásai Dokumentumtárunkban megtalálhatók.

 

__________

 
"Szép Zalában születtem" - megyei népdaléneklési verseny - Zalaszentbalázs 2016. XI.

szóló éneklés:

  • Kütsön Marcell  (4.c)  arany minősítés, felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Kovács Kornélia  (1.a)  ezüst minősítés,  felkészítő: Dr. Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Szalai Petra  (4.c)  ezüst minősítés, felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Gerencsér Réka  (4.c)  ezüst minősítés, felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Hartman Boglárak  (4.c)  ezüst minősítés, felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

énekegyüttes kategória:

  • "Pacsirták" együttes  (4.c)  ezüst minősítés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea
_______

 

Bolyai Matematikaverseny  2016. X. 12.

3. osztály

  • Szommer Hugó  (3.b)  I. helyezés,  felkészítő: Szerdahelyi Lászlóné

4. osztály

  • Lakner Tamás  (4.b)  I. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin

  • Takács Ádám András  (4.a)  II. helyezés, felkészítő: Domjánné Gerencsér Katalin

_________

 

Murakeresztúri "Zrínyi versmondó verseny"   2016. IX. 23.

2. osztály

  • Kele Dániel  (2.a)  I. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

  • Sziva Zsófia  (2.a)  Különdíj,  felkészítő: Sónicz Istvánné

 

3. osztály

  • Varjas Hunor (3.b)  II. helyezés,  felkészítő: Wilheim Erzsébet

 

4. osztály

  • Gável Zsóka  (4.c)  I. helyezés,  felkészítő:  Delyné Csere Andrea

  • Kovács Nina  (4.c)  II. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

__________
 
Vers és prózamondás - A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság által szervezett roma "Ki mit tud"-on
  • Kalányos Roland (4.a)  I. díj,  felkészítő: Árok Antalné
 

___________  .  ___________  .  ______________  .  ___________  .  ___________

 

A 2015/2016-os tanév eredményei:

 
III. Vassné Boa Gabriella prózamondó verseny  2016. V. 6.
  • Sziva Zsófia  (1.a)  I. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Niklesz Barnabás  (1.b)  Különdíj,  felkészítő: dr. Varga Imréné

  • Kalányos Roland  (3.a)  I. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné

  • Gável Zsóka  (3.c)  II. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Kiss Liliána  (3.c)  Különdíj,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

     

  • Szabó Marcell  (4.a)  Különdíj,  felkészítő: Falka Ottilia

 

____________

 

Alsó tagozatos területi tanulmányi verseny,   2016. IV. 20.

Olvasás 2. évfolyam:

  • Horvát-Bodzai Soma (2.a)   II. helyezés,   felkészítő Gilitschné Horváth Gabriella

Olvasás 3. évfolyam

  • Benkő Boglárka (3.b)   III. helyezés,   felkészítő Saliné Tánczos Mária

Környezetismeret 3. évfolyam

  • Hosszú Szonja Mínea (3.a)   II. helyezés,   felkészítő Domjánné Gerencsér Katalin

Környezetismeret 4. évfolyam

  • Kemenes Márton (4.b)   I. helyezés,   felkészítő Lang Andrea

Matematika 2. évfolyam

  • Jánosi Gergő Soma (2.a)   I. helyezés,   felkészítő Dr. Furóné Biskopits Éva

Angol nyelv 4. évfolyam

  • Várkonyi Daren (4.b)   III. helyezés, felkészítő Marczinkáné Lakatos Lívia

Német nyelv 4. évfolyam

  • Guruzda Hunor (4.a)   I. helyezés,   felkészítő Hetyeiné Kovács Andrea

 

 

_________

 

Hevesi Sándor vers és prózaíró pályázat 

próza kategória

  • Orosz Regő  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

 

________

 

 Tudásbajnokság - Bendegúz - megyei döntő  2016. IV. 15. 

matematika

  • Jánosi Gergő  (2.a)  IV. helyezés,  felkészítő: dr. Furóné Biskopics Éva

 

________

 

"Tiszán innen - Dunán túl" országos népdaléneklési minősítő verseny - megyei forduló                                                       2016. IV. 3.
  • "Pacsirta" csoport  (3.c)  ezüst minősítés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

szóló kategória:

  • Kütsön Marcell (3.c)   ezüst minősítés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

_________

 

Kőrösi - Péterfy Sándor Általános Iskola, Péterfy Tagintézménye által megrendezett megyei tanulmányi verseny és művészeti vetélkedő  2016. IV. 13.

Matematika:

  • Lakner Tamás  (3.b)  II. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin

Mesemondás:

  • Niklesz Barnabás  (1.b)  III. helyezés,  felkészítő: dr. Varga Imréné

  • Sziva Zsófia  (1.a)  III. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Gável Zsóka  (3.c)  II. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Kiss Liliána  (3.c)  III. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Orosz Regő  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

 

Népdaléneklés:

  • Guruzda Hunor  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

 

_________

 

XXV. Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó  2016. IV. 4.
  • "Regélők" csoport (3.c)  bronz minősítés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

 

 __________

 

Iskolai tanulmányi verseny  2016. IV. 11. - 14.

Olvasás:

1. osztály

  • Töreki Olivér  (1.b)  I. helyezés, felkészítő: dr. Varga Imréné

  • Földes Máté  (1.b)  II. helyezés, felkészítő: dr. Varga Imréné

  • Gyulai Eliza  (1.a)  III. helyezés, felkészítő: Sónicz Istvánné

 

2. osztály

  • Gyuricza Iván  (2.a)  I. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Horváth-Bodzai Soma Vajk  (2.a)  II. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Aczél Klára  (2.a)  III. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

 

3. osztály

  • Benkő Boglárka  (3.b)  I. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Kiss Liliána  (3.c)  II. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Szabó Dávid  (3.a)  III. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné

 

4. osztály

  • Valgut Ádám  (4.b)  I. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

  • Heidekker Anna  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Macedo de Souza Márk  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

 

 

Nyelvtan - helyesírás:

3. osztály

  • Gyergyói Anna  (3.b)  I. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Hajdár László  (3.b)  II. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Nagy Luca Dalma  (3.a)  III. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné

  • Gulyás Dániel  (3.c)  III. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

4. osztály

  • Orosz Regő  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Miskevics Jázmin  (4.b)  II. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

  • Tompos Tamara  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

 

 

Matematika:

1. osztály

  • Töreki Olivér  (1.b)  I. helyezés,  felkészítő: Krizsek Izabella

  • Schey Tamás  (1.a)  II. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Varga Zsuzsa  (1.b)  III. helyezés,  felkészítő: Krizsek Izabella

 

2. osztály

  • Jánosi Gergő  (2.a)  I. helyezés,  felkészítő: dr. Furóné Biskopics Éva

  • Szabó Lilla  (2.b)  I. helyezés,  felkészítő: Szerdahelyi Lászlóné

  • Farkas Benedek  (2.a)  II. helyezés,  felkészítő: dr. Furóné Biskopics Éva

  • Szilajka Bálint  (2.b)  III. helyezés,  felkészítő: Szerdahelyi Lászlóné

 

 

Környezetismeret:

3. osztály

  • Hosszú Szonja  (3.a)  I. helyezés,  felkészítő: Domjánné Gerencsér Katalin

  • Vlasics Helga  (3.b)  II. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin

  • Németh Csongor  (3.b)  III. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin

 

4. osztály

  • Kemenes Márton  (4.b)  I. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

  • Szabó Marcell  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Sziva Dániel  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Horváth Dorottya Júlia  (4.b)  III. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

 

 

Angol nyelv:

4. osztály

  • Dobos Benedek  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Marczinkáné Lakatos Lívia

  • Várkonyi Daren  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Marczinkáné Lakatos Lívia

  • Kis Roland  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Marczinkáné Lakatos Lívia

  • Kemenes Márton  (4.b)  II. helyezés,  felkészítő: Marczinkáné Lakatos Lívia

  • Bátorfi Balázs  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Marczinkáné Lakatos Lívia

 

 

Német nyelv:

4. osztály

  • Lukácsi Lili  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Hetyeiné Kovács Andrea

  • Guruzda Hunor  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Hetyeiné Kovács Andrea

  • László Milán  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Hetyeiné Kovács Andrea

 

 ________

 
Iskolai mesemondó verseny  2016. 04. 05.

Arany minősítést szereztek:

1. osztály

  • Sziva Zsófia  (1.a)  felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Niklesz Barnabás  (1.b)  felkészítő: Dr. Varga Imréné

 

2. osztály

  • Horváth-Bodzai Soma  (2.a)  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Kovács Gréta  (2. a)  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

 

3. osztály

  • Gável Zsóka  (3.c)  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Kiss Liliána  (3.c)  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

4. osztály

  • Orosz Regő  (4.a)  felkészítő: Falka Ottilia

  • Várkonyi Daren  (4.b)  felkészítő: Lang Andrea

 

 
_________

 

Nyelvész verseny - megyei döntő  2016. 03. 18.

2. osztály

  • Jánosi Gergő  (2.a)  11. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Gyergyói Ádám  (2.a)  15. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

 

3. osztály

  • Nagy Luca Dalma  (3.a)  11. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné

 

4. osztály

  • Horváth Dorottya Júlia  (4.b)  11. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

  • Orosz Regő  (4.a)  14. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

 
_________

 

A Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola által a Móra-Napok keretében megrendezett színjátszó verseny
  • "Regélők" csoport  (3.c)  ezüst minősítés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 
_________
 
Iskolai szavalóverseny  2016. III. 17.

1. - 2. osztály

  • Varjas Hunor  (2.b)  I. helyezés,  felkészítő: Burusán-Henczi Judit

  • Varga Zsuzsa  (1.b)  II. helyezés,  felkészítő: Krizsek Izabella

  • Kele Dániel  (1.a)  III. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

  • Köveskáli Zója  (2.a)  III. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

 

3. - 4. osztály

  • Sziva Dániel  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Kovács Nina  (3.c)  II. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Kiss Floransz Nóra  (3.b)  III. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Lamm Dóra Luca  (4.b)  III. helyezés,  felkészítő:  Lang Andrea

 

A városi Arany János szavalóversenyre az I. és II. helyezett tanulók jutottak tovább.

 

_________
 
Gergely-napi Művészeti Fesztivál - népdaléneklés  2016. III. 12.
  • Szalai Petra  (3.c)  ezüst minősítés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Kovács Nina  (3.c)  ezüst minősítés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 
__________
 
 Zrínyi Ilona Matematika Verseny  2016. II. 19.

2. osztály

  • Jánosi Gergő Soma  (2.a)  11.helyezés,  felkészítő: dr. Furóné Biskopics Éva

  • Gyergyói Ádám  (2.a) 14. helyezés,  felkészítő: dr. Furóné Biskopics Éva

  • Szilajka Bálint  (2.b) 17. helyezés,  felkészítő: Szerdahelyi Lászlóné

  • Szabó Lilla  (2.b)  44. helyezés,  felkészítő: Szerdahelyi Lászlóné

  • Burján Rebeka  (2.b)  75. helyezés,  felkészítő: Szerdahelyi Lászlóné

 

3. osztály

  • Takács Ádám  (3.a)  39. helyezés,  felkészítő: Domjánné Gerencsér Katalin

  • Lakner Tamás  (3.b)  49. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin

  • Szlávec Gréta  (3.c)  70. helyezés,  felkészítő: Németh Éva

  • Pap Levente  (3.b)  72. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin

  • Gulyás Dániel  (3.c)  87. helyezés,  felkészítő: Németh Éva

  • Kütsön Marcell  (3.c)  130. helyezés,  felkészítő: Németh Éva

  • Kiss Liliána  (3.c)  133. helyezés,  felkészítő: Németh Éva

 

4. osztály

  • Bátorfi Balázs  (4.a)  16. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Horváth Dorottya Júlia  (4.b)  68. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

  • Várkonyi Daren  (4.b)  73. helyezés,  felkészítő:  Lang Andrea

  • Dobos Benedek  (4.a)  117. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

 

__________
 
Bendegúz - Nyelvész verseny  2016. II. 12. - továbbjutottak a megyei fordulóra
  • Gyergyói Ádám  (2.a)  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Jánosi Gergő Soma  (2.a)  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Nagy Luca Dalma  (3.a)  felkészítő: Árok Antalné

  • Takács Ádám  (3.a)  felkészítő: Árok Antalné

  • Orosz Regő  (4.a)  felkészítő: Falka Ottilia

  • Horváth Dorottya  (4.b)  felkészítő: Lang Andrea

     

 

_________

 
"Erdő és én" - iskolai vetélkedő  2015. XII.
  • Erdei Pacsirták csapat (3.c)  I. helyezés,   felkészítő: Németh Éva

          Csapattagok: Gerencsér Réka

                              Szalai Petra

                             Szőllősi Szabina

 

__________

 

Piarista Általános Iskola -  Adventi Karácsonyi versmondó verseny 2015. XII.
  • Gável Zsóka  (3.c)  II. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

___________

 
"Advent fényei" művészeti vetélkedő - versmondás  2015. XII.
  • Kiss Liliána  (3.c)  kiemelkedő teljesítmény,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

 __________

 

Meseíró pályázat - iskolai    2015. XI.26.

3. évfolyam:

  • Farkas Luca (3.a)   1. helyezés,   felkészítő: Árok Antalné

  • Benkő Boglárka (3.b)   2. helyezés,   felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Tóth Hunor Márk (3.a)   3. helyezés,   felkészítő: Árok Antalné

  • Szlávec Gréta (3.c)   3. helyezés, felkészítő: Delyné Csere Andrea

4. évfolyam:

  • Kelemen Brigitta (4.a)   1. helyezés,   felkészítő: Falka Ottilia

  • Szabó Marcell (4.a)   2. helyezés,    felkészítő: Falka Ottilia

  • Sziva Dániel (4.a)   3. helyezés,   felkészítő: Falka Ottilia

 

A meseíró pályázat díjazott alkotásai Dokumentumtárunkban megtalálhatók.

_____________

 
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - megyei forduló 2015. XI. 6

"Gondolattörpék" csapat (3.b)   I. helyezés, továbbjutottak az országos döntőbe

Felkészítő: Saliné Tánczos Mária

Csapattagok:

  • Benkő Boglárka

  • Gyergyói Anna

  • Kiss Floransz

  • Lenkovits Liza

 

___________

 

"Szép Zalában születtem" - megyei népdaléneklési verseny  2015. XI. 17. Zalaszentbalázs

szóló kategória:

  • Kütsön Marcell (3.c)  arany minősítés,   felkészítő Delyné Csere Andrea

  • Gerencsér Réka (3.c)  ezüst minősítés,   felkészítő Delyné Csere Andrea

  • Kovács Nina (3.c)  ezüst minősítés,   felkészítő Delyné Csere Andrea

  • Szalai Petra (3.c)  ezüst minősítés,   felkészítő Delyné Csere Andrea

 

énekegyüttes:

  • Pacsirták (3.c)  arany minősítés,    felkészítő Delyné Csere Andrea

 

_________

 

 Bolyai Matematika Csapatverseny  2015. X. 16.

A 4. a osztály csapata VII. helyezést ért el, felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

Csapattagok:

  • Bátorfi Balázs

  • Dobos Benedek

  • Kovács Domonkos

  • Tompos Tamara

 

_________

 

Bolyai Matematikaverseny  2015. X. 14.
  • Lakner Tamás (3.b)  I. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin

  • Takács Ádám  (3.a)  II. helyezés,  felkészítő: Domjánné Gerencsér Katalin

  

 

__________

 

Murakeresztúri Zrínyi Napok - Szavalóverseny  2015. IX. 25.
  • Szalai Petra (3.c)  II. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Kovács Nina (3.c)  Különdíj,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

 

___________  .  ___________  .  ______________  .  ___________  .  ___________

 

A 2014/2015-ös tanév eredményei:

 
Bendegúz Tudásbajnokság  - megyei döntő -  2015. V.

Környezetismeret

  • Korcsmáros Dávid (4.a)   3. helyezés,   felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Farkas Luca (2.a)   4. helyezés,   felkészítő: Domjánné Gerencsér Katalin

Irodalom, szövegértés

  • Hortobágyi Nóra (2.a)   9. helyezés,   felkészítő: Árok Antalné

 

____________

 

Kenguru matematika verseny   2015. IV.
  • Takács Ádám András (2.a)    3. helyezés,    felkészítő: Domjánné Gerencsér Katalin

  • Zrínyi Viktória (3.b)   5. helyezés,    felkészítő: Lang Andrea

  • Lakner Dorina (4.a)   3. helyezés,   felkészítő: Tóth Zoltánné

 

 _____________

 

Péterfy Tanulmányi Verseny   2015. V.

Mesemondás

1.osztály

  • Vanyó Karsa  (1.b)  III. helyezés,  felkészítő: Burusán-Henczi Judit

 

3. osztály

  • Orosz Regő  (3.a)  III. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

 

4.osztály

  • Tálosi Lili  (4.b)  II. helyezés,  felkészítő: dr. Varga Imréné

  • Schné Anna  (4.b)  III. helyezés,  felkészítő: dr. Varga Imréné

 

 

Matematika

4. osztály

  • Lakner Dorina  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Balázs Dominik  (4.b)  I. helyezés,  felkészítő: Krizsek Izabella

 

 

Rajz

2. osztály

  • Juhász Laura  (2.b)  II. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

 

___________
 
 Iskolai mesemondó verseny  2015. IV. 23.

1. osztály

  • Vanyó Karsa  (1.b)  I. helyezés,  felkészítő: Burusán - Henczi Judit

  • Kovács Gréta  (1.a)  II. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Horváth - Bodzai Soma  (1.a)  III. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

 

2. osztály

  • Hortobágyi Nóra  (2.a)  I. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné

  • Szabó Dávid  (2.a)  II. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné

  • Gável Zsóka  (2.c)  III. helyezés, felkészítő: Delyné Csere Andrea

     

3. osztály

  • Orosz Regő  (3.a)  I. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Szabó Marcell  (3.a)  II. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Miskevics Jázmin  (3.b)  III. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

 

4. osztály

  • Schné Anna  (4.b)  I. helyezés,  felkészítő: Dr. Varga Imréné

  • Tálosi Lili  (4.b)  II. helyezés,  felkészítő: Dr. Varga Imréné

  • Varga Kata Luca  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

 

__________

 

Alsó tagozatos iskolai tanulmányi verseny    2015. IV. 14., 15.

Matematika 

1. osztály 

  • Gyergyói Ádám (1.a)  I. helyezés,  felkészítő: dr. Furóné Biskopics Éva

  • Aczél Klára (1.a)  II. helyezés,  felkészítő: dr. Furóné Biskopics Éva

  • Szilajka Bálint (1.b)  III. helyezés,  felkészítő: Szerdahelyi Lászlóné

2.  osztály 

  • Takács Ádám (2.a)  I. helyezés,  felkészítő: Domjánné Gerencsér Katalin

  • Lakner Tamás (2.b)  I. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin 

  • Musits Márk (2.b)  II. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin

 

Olvasás

1.osztály

  • Jánosi Gergő Soma (1.a)  I. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Szokol Lara Niobé (1.b)  II. helyezés,  felkészítő: Burusán - Henczi Judit

  • Gyuricza Iván  (1.a)  III. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

 

2. osztály

  • Gyergyói Anna  (2.a)  I. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Benkő Boglárka  (2.b)  II. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Hosszú Szonja Mínea  (2.a)  III. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné

  • Szlávec Gréta  (2.c)   III. helyezés,   felkészítő Delyné Csere Andrea

 

3. osztály 

  • Orosz Regő (3.a)  I. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Várkonyi Daren (3.b)  II. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

  • Heidekker Anna (3.a)  III. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

4. osztály

  • Vanyó Ingrid (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

  • Faller Kristóf (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

  • Kovács Viktória (4.b)  III. helyezés,  felkészítő:  dr. Varga Imréné

 

Nyelvtan - helyesírás

3. osztály

  • Dobos Benedek  (3.a)  I. helyezés, felkészítő: Falka Ottilia

  • Deák András  (3.a)  II. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Tóth Dániel  (3.b)  III. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

4. osztály 

  • Balázs Dominik  (4.b)  I. helyezés,  felkészítő: dr. Varga Imréné

  • Lakner Dorina  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

  • Molnár Nóra  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

 

Környezetismeret

3. osztály

  • Horváth Dorottya Júlia  (3.b)  I. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

  • Szabó Marcell  (3.a)  II. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Kemenes Márton  (3.b)  III. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

4. osztály

  • Tálosi Lili  (4.b)  I. helyezés,  felkészítő: Krizsek Izabella

  • Korcsmáros Dávid  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Faller Kristóf  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

 

Angol nyelv

4. osztály

  • Lakner Dorina  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Gálné Gaál Lívia

  • Kovács Kinga  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Gálné Gaál Lívia

  • Vaska Barnabás  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Gálné Gaál Lívia

 

Német nyelv

4. osztály

  • Schey Luca  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Horváthné Paulusz Julianna

  • Korcsmáros Dávid  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Horváthné Paulusz Julianna

  • Tóth Dominik  (4.b)  II. helyezés,  felkészítő: Horváthné Paulusz Julianna

  • Marics Benedek  (4.a)   III. helyezés,   felkészítő Horváthné Paulusz Julianna

 

__________

 
Gondolkodás Napja sakk egyéni bajnokság   2015. III. 28.   Nagyatád
  • Pap Levente (2.b)   II. helyezés,   felkészítő: Sipos János

 

_____________

 

Bendegúz Gyermek - és Ifjúsági Akadémia Nyelvész Tanulmányi Verseny - megyei forduló 2015. III. 27.

2.osztály

  • Farkas Luca  (2.c), VI. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné

  • Gyergyói Annna  (2.B)  VII. helyezés, felkészítő: Saliné Tánczos Mária

 

4. osztály

  • Balázs Dominik  (4.b)  II. helyezés, felkészítő: dr. Varga Imréné

 

_____________

 
 Móra-Napok Prózamondó Verseny  -  Zalakaros  2015. III. 26.
  • Gável Zsóka  (2.c)  I. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Kalányos Roland  (2.a)  III. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné

           

 

_____________

 

Móra-Napok Színjátszó Verseny  -  Zalakaros  2015. III. 25.
  • "Regélők" színjátszó csoport  (2.c)  ezüst minősítés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Gável Zsóka  (2.c)  "A legtehetségesebb színészpalánta" cím, felkészítő: Delyné Cs. A.

 

_____________

 
Bolyai Természettudományi Csapatverseny  -  körzeti forduló   2015. III. 16.

"Mákvirág" csapat  (4.b)  II. helyezés,  felkészítő: Krizsek Izabella

csapattagok:

  • Balázs Dominik

  • Hosszu Martin

  • Németh Sára Liza

  • Tálosi Lili

 

"Környezetvédők" csapat  (4.b)  IV. helyezés,  felkészítő: Krizsek Izabella

csapattagok:

  • Németh Zsófia

  • Rudics Mátyás

  • Schné Anna

  • Zrínyi Dzsenifer

 

 _____________

 

"Tiszán innen - Dunán túl"  országos népdaléneklési minősítő verseny - megyei forduló
  • Deák András  (3.a)  arany minősítés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Kütsön Marcell  (2.c)  kiemelt arany minősítés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  

 

_____________

 
 Arany János szavalóverseny  -  városi forduló  2015. III. 23.
  • Bomba Benedek  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

 

_____________

 
Iskolai szavalóverseny  -  2015. III. 12.

1.- 2. osztályos korcsoport:

  • Kovács Nina  (2.c)  I. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Gyergyói Anna  (2.b)  II. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Kalányos Roland  (2.a)  III. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné

  • Lányi Milán  (1.b)  Különdíj,  felkészítő: Burusán-Henczi Judit

 

3.- 4. osztályos korcsoport:

  • Kovács Viktória  (4.b)  I. helyezés,  felkészítő: Krizsek Izabella

  • Bomba Benedek  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

  • Miskevics Jázmin  (3.b)  III. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

  • Sziva Dániel  (3.a)  Különdíj,  felkészítő: Falka Ottilia

 
____________

 

Zrínyi Ilona Matematika Verseny - megyei forduló

Csapatverseny:

A 3.a és 3.b osztályosok I. helyezést értek el

Csapattagok:

  • Bátorfi Balázs (3.a)   felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Lukácsi Lili  (3.a)   felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Horváth Dorottya Júlia  (3.b)   felkészítő: Lang Andrea

Egyéni verseny:

3. osztály

  • Bátorfi Balázs  (3.a)   VII. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

    A legeredményesebb versenyző lett.

4. osztály

  • Cziráki Boglárka  (4.a)  VII. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

    A legeredményesebb versenyző lett.

  • Kiss Liliána (2.c)   XII. helyezés,   felkészítő Németh Éva

___________

 

"Kis nyelvész"  Bendegúz - szövegértési verseny 2015. II. 3.

Továbbjutottak a megyei fordulóra:

  • Farkas Luca  (2.a),  felkészítő: Árok Antalné

  • Gyergyói Anna  (2.b),  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Szlávec Gréta  (2.c),  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Balázs Dominik  (4.b),  felkészítő: dr. Varga Imréné

  • Rudics Mátyás  (4.b),  felkészítő: dr. Varga Imréné

 

___________
 
"Mesélő ceruza"  -  meseíró pályázat  -  Zalakaros  -  2014. XI. 17. 
  • Schey Luca  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

 

_________

 
 Adventi Karácsonyi Szavalóverseny -  Piarista Általános Iskola -  2014. XII. 5.
  • Szlávec Gréta (2.c)  Különdíj,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

__________

 
Bolyai anyanyelvi csapatverseny  -  megyei forduló   2014. XI. 20.

"Aranypatkó csapat" (4.a)  VI. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

Csapattagok:

  • Faller Kristóf

  • Lakner Dorina

  • Molnár Gergely

  • Varga Kata Luca

 

___________

 
Meseíró verseny  -  iskolai forduló   2014. XI. 18.

3. osztály

  • Tompos Tamara  (3.a)  I. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Orosz Regő  (3.a)  II. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Szabó Marcell  (3.a)  III. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Grabant Máté  (3.a)  III. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

 

4. osztály

  • Schey Luca  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

 

__________

 

"Szép Zalában születtem" - megyei népdaléneklési verseny  2014. XI. 18.

Szóló kategória:

  • Kütsön Marcell  (2.c)  arany minősítés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Borsos Roland  (2.c)  ezüst minősítés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Szlávecz Gréta  (2.c)  ezüst minősítés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Deák András  (3.a)  arany minősítés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Orosz Regő  (3.a)  ezüst minősítés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

Csoport kategória:

  • "Pacsirták" énekegyüttes  (2.c)  ezüst minősítés, felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

___________

 

Bolyai matematika csapatverseny - megyei / körzeti forduló

"Matekos Baglyok" csapat (4.a)  V. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

csapattagok:

  • Cziráki Boglárka

  • Lakner Dorina

  • Pataki Ákos

  • Varga Kata Luca

 

______________

 
Bolyai Matematikaverseny  2014. X. 22.
  • Lakner Dorina (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

 

_____________

MANÓ TANODA országos tanulmányi verseny 2013/2014. tanév
  • Könye Bendegúz (3.b)   IV. helyezés,   felkészítő: Lang Andrea

 

 

__________ 

 

Murakeresztúri "Zrínyi-napi" versmondó verseny 2014. IX. 26.

1-2. évfolyamosok:

  • Kovács Nina (2.c)   III. helyezés,   felkészítő Delyné Csere Andrea

 

 

___________  .  ___________  .  ______________  .  ___________  .  ___________

 

A 2013/2014-es tanév eredményei:

 

Péterfy tanulmányi verseny  2014. V.13.

Matematika: 

3. osztály 

  • Lakner Dorina (3.a)  II. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

 

Mesemondás: 

1. osztály

  • Pintér Dóra  (1.a)  II. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné


2. osztály 

  • Orosz Regő  (2.a)  I. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia


3.osztály

  • Schné Anna  (3.b)  I. helyezés,  felkészítő: dr. Varga Imréné

  • Varga Kata Luca  (3.a)  II. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné


4. osztály

  • Lukács Anna  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Szekeres Zsófia  (4.a)  Különdíj,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella


Rajz: 

1. osztály

  • Kanizsai Kata  (1.b)  III. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária


 

________

 

"Bendegúz" Gyermek - és Ifjúsági Akadémia XV. Nyelvész Verseny  -  országos döntő -                                                                                                                               Szeged  2014. V. 10.
  • Balázs Dominik  (3.b)  XXIV. helyezés,  felkészítő: dr. Varga Imréné 

 

  ________

 

"Vassné Boa Gabriella"   prózamondó verseny 2014. V. 8. 

1 - 2. osztály

Szalay Petra  (1.c)  II. helyezés,  felkészítő:  Delyné Csere Andrea

 

__________

 

Alsó tagozatos területi tanulmányi verseny,    2014. IV.

Olvasás

1. évfolyam

  • Gyergyói Anna (1.b)   III. helyezés,   felkészítő Saliné Tánczos Mária

2. évfolyam

  • Heidekker Anna (2.a)   I. helyezés,   felkészítő Falka Ottilia

  • Horváth Dorottya Júlia (2.b)   III. helyezés,   felkészítő Lang Andrea

3. évfolyam

  • Faller Kristóf (3.a)   III. helyezés,   felkészítő Sónicz Istvánné

4. évfolyam

  • Lamm Erik Márk (4.b)   III. helyezés,   felkészítő Burusán-Henczi Judit

Matematika

1. évfolyam

  • Lakner Tamás   III. helyezés,   felkészítő Orosz Katalin

Nyelvtan-helyesírás

3. évfolyam

  • Varga Kata Luca (3.a)   I. helyezés,   felkészítő Sónicz Istvánné

  • Balázs Dominik (3.b)   III. helyezés,   felkészítő Dr. Varga Imréné

4. évfolyam

  • Salamon Panna (4.a)   II. helyezés,   felkészítő Gilitschné Horváth Gabriella

Környezetismeret

3. évfolyam

  • Korcsmáros Dávid (3.a)   I. helyezés,   felkészítő Tóth Zoltánné

Angol nyelv

4. évfolyam

  • Ladányi Lucia (4.a)   I. helyezés,   felkészítő Gálné Gaál Lívia

 

__________

 

"Bendegúz" Tudásbajnokság megyei döntő  -  2014. IV.

Anyanyelv 

3. osztály

  • Lakner Dorina  (3.a)  I. helyezés, az országos döntőbe jutott,  felkészítő: Sónicz Istvánné

  • Faller Kristóf  (3.a)  XXIV. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

4. osztály

  • Salamon Panna  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella 

Matematika

3. osztály

  • Lakner Dorina  (3.a)  V. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

4. osztály

  • Tar Fruzsina  (4.b)  VII. helyezés,  felkészítő: Szerdahelyi Lászlóné

 

Környezetismeret

3. osztály

  • Korcsmáros Dávid  (3.a)  II. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

 

__________

 
 Iskolai mesemondó verseny  2014. IV.

1. osztály 

  • Pintér Dóra  (1.a)  I. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné

  • László Kinga  (1.a)  II. helyezés,  felkészítő: Árok Antalné 

  • Szalai Petra  (1.c)  III. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

2. osztály

  • Orosz Regő  (2.a)  I. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Szabó Marcell  (2.a)  II. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Valgut Ádám  (2.b)  III. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

 

3. osztály

  • Schné Anna  (3.b)  I. helyezés,  felkészítő: Dr. Varga Imréné

  • Varga Kata Luca  (3.a)  II. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Kovács Viktória  (3.b)  III. helyezés,  felkészítő: Dr. Varga Imréné

 

4. osztály

  • Lukács Anna  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella 

  • Szekeres Zsófia  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Varga Lili  (4.b)  III. helyezés,  felkészítő: Burusán-Henci Judit

 

 

_________

 

 Alsó tagozatos iskolai tanulmányi verseny - 2014. IV. 2. - 3.

Matematika 

1. osztály 

  • Lakner Tamás  (1.b)  I. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin

  • Musits Márk  (1.b)  II. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin

  • Takács Ádám  (1.a)  III. helyezés,  felkészítő: Domjánné Gerencsér Katalin

2.  osztály 

  • Kovács Domonkos  (2.a)  I. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Dobos Benedek  (2.a)  II. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin 

  • Zrínyi Viktória  (2.b)  III. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea 

 

Olvasás

1.osztály

  • Gyergyói Anna  (1.b)  I. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Varga Domonkos  (1.b)  II. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Szlávec Gréta  (1.c)  III. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

2. osztály

  • Heidekker Anna  (2.a)  I. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Horváth Dorottya Júlia  (2.b)  II. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

  • Deák András  (2.a)  III. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

 

3. osztály 

  • Faller Kristóf  (3.a)  I. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

  • Gerlei Lilla  (3.b)  II. helyezés,  felkészítő: dr. Varga Imréné

  • Kovács Viktória  (3.b)  III. helyezés,  felkészítő: dr. Varga Imréné

4. osztály

  • Szekeres Zsófia  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Glitschné Horváth Gabriella

  • Lamm Erik Márk  (4.b)  II. helyezés,  felkészítő: Burusán Henczi Judit

  • Riczu Nóra  (4.b)  III. helyezés,  felkészítő:  Burusán Henczi Judit

 

Nyelvtan - helyesírás

3. osztály

  • Varga Kata Luca  (3.a)  I. helyezés, felkészítő: Sónicz Istvánné

  • Balázs Dominik  (3.b)  II. helyezés,  felkészítő: dr. Varga Imréné

  • Lakner Dorina  (3.a)  III. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné

4. osztály 

  • Salamon Panna  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Makrai Olivér  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Vuk Sára  (4..a)  III. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

 

Környezetismeret

3. osztály

  • Zrínyi Dzsenifer  (3.b)  I. helyezés,  felkészítő: Krizsek Izabella

  • Korcsmáros Dávid  (3.a)  II. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Schey Luca  (3.a)  III. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

4. osztály

  • Balogh Áron  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: dr. Fúróné Biskopics Éva

  • Muik Kata  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: dr. Fúróné Biskopics Éva 

  • Lukácsi Kolos  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: dr. Fúróné Biskopics Éva

 

Angol nyelv

4. osztály

  • Ladányi Lucia  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Gálné Gaál Lívia

  • Salamon Panna  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Gálné Gaál Lívia

  • Klaszán Barnabás  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Gálné Gaál Lívia

 

Német nyelv

4. osztály

  • Schey Máté  (4.b)  I. helyezés,  felkészítő: Hetyeiné Kovács Andrea

  • Czigóth Zénó  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Hetyeiné Kovács Andrea

  • Lukácsi Kolos  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Hetyeiné Kovács Andrea

 

 

_________

 

" Bendegúz" Gyermek - és Ifjúsági Akadémia XV. nyelvész verseny - megyei forduló
  • Gyergyói Anna  (1.b)  V. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Balázs Dominik  (3.b)  II. helyezés,  felkészítő: dr Varga Imréné

 

__________

 

"Móra Napok" - prózamondó verseny - 2014. III. 27.
  • Szlávec Gréta  (1.c)  I. helyezés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Orosz Regő  (2.a)  III. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

 

 

_________

 
Iskolai versmondó verseny -  2014. III. 13.

1-2. osztály

  • Sziva Dániel  (2.b)  I. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Lenkovits Liza  (1.b)  II. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária 

  • Orosz Regő  (2.a)  III. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Dávid Dalma  (1.a)  Különdíj,  felkészítő: Árok Antalné

 

3-4. osztály

  • Szekeres Zsófia  (4.a)  I. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Rudics Mátyás  (3.b)  II. helyezés,  felkészítő: Krizsek Izabella

  • Lukács Anna  (4.a)  III. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella 

  • Kiss Bence  (4.b)  Különdíj,  felkészítő: Burusán Henczi Judit                                                                                                                                                                   

 

__________

 

"Zalakarosi Móra-Napok"  keretében megrendezett színjátszó verseny  2014. III. 26.
  • "Regélők" csapat  (1.c)  ezüst minősítés

Felkészítő: Delyné Csere Andrea

 

 _________

 

Zrínyi Ilona Matematika verseny  -  megyei forduló 2014. III. 14.
  • Lakner Dorina  (3.a)  IV. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Salamon Panna  (4.a)  IV. helyezés,  felkészítő: Furóné Biskopics Éva 

 

 

_________

 

"Nyelvész" verseny megyei döntőjébe jutott tanulóink  2014. III.
  • Gyergyói Anna  (1.b)  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Miskevics Jázmin  (2.b)  felkészítő: Lang Andrea

  • Horváth Dorottya Júlia (2.b)  felkészítő: Lang Andrea

  • Balázs Dominik   (3.b)  felkészítő: dr. Varga Imréné

  • Vuk Sára   (4.a)  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella 

  • Makrai Olivér  (4.a)  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella 

  • Salamon Panna  (4.a)  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

     

________

 
 "Tiszán innen - Dunán túl"  országos népdaléneklési minősítő verseny - megyei forduló  2014. II.

szóló kategória

  • Kütsön Marcell  (1.c)  ezüst minősítés,  felkészítő: Delyné Csere Andrea 

 

__________

 
Meseíró pályázat 3. és 4. osztályosoknak  2013. XI. 
  • Lukács Anna   (4.a)   I. helyezés

  • Salamon Panna   (4.a)   II. helyezés

  • Muik Kata   (4.a)   II. helyezés

  • Kiss Bence - Schey Máté  (4.b)   III. helyezés

  • Schey Luca    (3.a)    III. helyezés

     

 A meseíró pályázat díjazott alkotásai Dokumentumtárunkban megtalálhatók.

___________
 
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny  -  megyei forduló    2013. XI. 

3.a osztály csapata   II. helyezés,  felkészítő: Sónicz Istvánné 

Csapattagok:

  • Lakner Dorina 

  • Faller Kristóf

  • Molnár Gergely Kálmán

  • Varga Kata Luca

 

4.a osztály csapata   II. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella 

Csapattagok: 

  • Balogh Áron

  • Ladányi Lúcia 

  • Makrai Olivér

  • Salamon Panna

 

_____________
 
 "Szép Zalában születtem"  -   népdaléneklési verseny  -  területi    2013. XI. 

Minősítések: 

  • Kütsön Marcell  (1.c)   arany minősítés,   felkészítő: Delyné Csere Andrea

  • Szlávec Gréta   (1.c)   ezüst minősítés,   felkészítő:  Delyné Csere Andrea

 

____________
 
Bolyai matematika csapatverseny  2013. X. 11. 

"Okoskodók" csapat   (3.b)    III. helyezés,    felkészítő: Krizsek Izabella 

Csapattagok: 

  • Balázs Dominik

  • Németh Zsófia 

  • Rudics Mátyás

  • Tóth Dominik 

____________

 
Bolyai matematikaverseny   2013. X. 16. 
  • Lakner Dorina   (3.a)   II. helyezés,   felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Balázs Dominik   (3.b)    IV. helyezés,    felkészítő:  Krizsek Izabella 

     

 

Utolsó módosítás: 2017-09-14 15:22:52


Weboldal: Renux System