Zrínyi Miklós Általános Iskola - Nagykanizsa

Sportversenyek eredményei

___

 

Diákolimpia - teremlabdarúgás - körzeti döntő    2017. XI.

IV. korcsoport   I. helyezés (továbbjutott a megyei döntőbe),  felkészítő Faller Zoltán

Csapattagok:

  • Penczinger Gergő (8.a)

  • Szmodics Kristóf (8.a)

  • Kovács Rómeó (7.a)

  • Horváth Attila (8.b)

  • Józsa Ádám (7.a)

  • Zsiga Bendegúz (8.a)

  • Füzesi Péter (7.a)

  • Faller Kristóf (7.a)

  • Szólák Dávid (8.a)

 

II. korcsoport   II. helyezés,  felkészítő: Faller Zoltán, Marczinka Csaba

Csapattagok:

  • Láng Zsombor  (3.b)

  • Veit Márton  (3.b)

  • Richter Máté  (4.a)

  • Farkas Benedek  (4.a)

  • Horváth-Bodzai Soma  (4.a)

  • Dobos Dávid  (4.a)

  • Tátrai Dániel  (5.a)

  • Cséfalvay Bálint  (5.b)

  • Musits Márk  (5.b)

 

________  .  ___________  .  ______________  .  ___________  .  ___________

 

A 2016/2017-es tanév eredményei:

 

Sárkányhajó bajnokság   2017. VI. 2.

Sulisárkányok - Általános iskola 5-6. osztály   I. helyezés

  • Erdélyi Kristóf

  • Gether Dávid

  • Szirtes Bátony

  • Domján Zsigmond

  • Szommer Héra

  • Gerlei Lilla

  • Németh Sára

  • Tálosi Lili

  • Miskevics Jázmin

  • Ács Véda

 

________

 

Diákolimpia  Torna  országos döntő  2017. V.6.

"A" Kategória - leány

I. korcsoport

Csapat  II. helyezés

Csapattagok:

  • Gémesi Vanda

  • Horváth Eszter

  • Kütsön Boglárka

  • Soós Janka

  • Szabó Adél

  • Szarvas Norina

 

Egyéniben V. helyezett Kütsön Boglárka

 

II. korcsoport

Csapat I. helyezés

Csapattagok:

  • Dávid Dalma

  • Friskó Szonja

  • Gelencsér Bíbor

  • Hosszú Szonja

  • Vastag Lili

  • Vizlendvai Sára

 

Egyéniben I. helyezett: Vizlendvai Sára, II. helyezett: Gelencsér Bíbor, V. helyezett: Vastag Lili

 

Felkészítők: Vizlendvai László, Szerdahelyi Lászlóné, Zakó Szilvia, Bolin Ildikó

 
_________
 
Diákolimpia Atlétika  megyei döntő  2017. IV. 26.

II. korcsoport - egyéni összetett - 60 méteres futás, távolugrás, kislabdahajítás

  • Hóbor Ferenc  (4.b)  II. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin

  • Horváth Árpád  (4.b)  III. helyezés, felkészítő: Orosz Katalin

 

________

 

Diákolimpia Atlétika  városi -  területi verseny  2017. IV.

II. korcsoport - egyéni összetett - 60 méteres futás, távolugrás, kislabdahajítás

  • Hóbor Ferenc  (4.b)  I. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin

  • Horváth Árpád  (4.b)  III. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin

 

_________

 

Diákolimpia Kispályás labdarúgás városi verseny    2017. III. 29.

II. korcsoport   II. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

Csapattagok:

  • Lendvai Szabolcs

  • Szirtes Bátony

  • Hanusz Áron

  • Pintér Levente

  • Hóbor Ferenc

  • Horváth Árpád

  • Musits Márk

  • Németh Csongor

  • Cséfalvay Bálint

  • Pungor Márton

 

____________

 

Kézilabda diákolimpia város-városkörnyéki bajnokság     2017. III. 6.

III. korcsoport   I. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

Kézilabda diákolimpia megyei bajnokság

III. korcsoport   I. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

Csapattagok:

  • Kovács Domonkos (5.a)

  • Erős Péter (6.a)

  • Hajmási Ákos  (6.a)

  • Korcsmáros Dávid (6.a)

  • Marics Benedek (6.a)

  • Molnár Gergő (6.a)

  • Cséfalvay Marcell (6.a)

  • Tóth Levente (5.b)

  • Domján Zsigmond (6.b)

  • Pápai Richárd (6.b)

  • Gazdig Patrik (6.b)

  • Lendvai Szabolcs (5.a)

  • Bogdán Gábor (6.b)

  • Valgut Ádám (5.b)

 

____________

 

Kézilabda diákolimpia város-városkörnyéki bajnokság     2017. III. 7.

VI. korcsoport   I. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

Kézilabda diákolimpia megyei bajnokság

VI. korcsoport   I. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

Csapattagok:

  • Vadász Dávid (8.b)

  • Tóth Tamás (8.b)

  • Horváth Noel (8.a)

  • Pintér Szabolcs (8.a)

  • Kárpáti Gergő (8.b)

  • Gelencsér Benedek (8.b)

  • Koczor Csanád (8.b)

  • Hajmási Ákos (6.a)

  • Marics Benedek (6.a)

  • Balogh Áron (7.a)

  • Németh Botond (7.a)

  • Korcsmáros Dávid (6.a)

  • Szólák Dávid (7.b)

  • Szmodics Kristóf (7.a)

 

____________

 

Diákolimpia kispályás labdarúgás városi verseny    2017. III. 13.

Leány III-IV. korcsoport   III. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

Csapattagok:

  • Bányai Emma (6.a)

  • Déri Gréta (6.a)

  • Kiss Bianka (8.b)

  • Szekeres Zsófia (7.a)

  • Molnár Dorina (7.b)

  • Hajdár Boglárka (7.b)

  • Salamon  Panna (7.a)

  • Godinek Kira (6.b)

  • Zsoldos Barbara (6.b)

 

____________

 

Diákolimpia Kispályás labdarúgás városi verseny   2017. III. 1.

IV. korcsoport   II. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

Csapattagok:

  • Vadász Dávid (8.b)

  • Tóth Tamás (8.b)

  • Kalmár Benedek (8.b)

  • Kárpáti Gergő (8.b)

  • Horváth Noel (8.b)

  • Lakatos Martin (8.a)

  • Horváth Dominik (8.a)

 

 ____________

 

Körzeti mezei futóbajnokság  2017. III. 23.

I. korcsoport - lány

  • Kütsön Boglárka  (3.b)  V. helyezés

  • Hóbor Kinga  (3.b)  VI. helyezés

  • Korcsmáros Luca  (2.a)  VII. helyezés

     

 I. korcsoport - fiú

  • Láng Zsombor  (2.b)  XI. helyezés

 

II. korcsoport - fiú

  • Horváth Árpád  (4.b)  III. helyezés

  • Hóbor Ferenc  (4.b)  VI. helyezés

  • Szommer Hugó  (3.b)  VIII. helyezés

 

_______

 

Diákolimpia - Teremlabdarúgás - körzeti forduló  Zalakaros,  2017. I. 26.

I. korcsoport - fiú  I. helyezés,  felkészítő: Faller Zoltán

Csapattagok:

  • Hohl Balázs  (2.a)

  • Burusán Ármin  (2.a)

  • Csinger Levente  (2.a)

  • Palángi Ádám  (2.a)

  • Hajmás Richárd  (2.a)

  • Fehér Dominik  (2.b)

  • Gerencsér Lóránt  (2.b)

  • Veit Márton  (2.b)

  • Láng Zsombor  (2.b)

  • Borda Máté  (3.b)

 

_________

 
Diákolimpia - Teremlabdarúgás - megyei döntő   Zalaegerszeg,  2017. I. 5.

II. korcsoport - fiú  II. helyezés,  felkészítők: Faller Zoltán, Marczinka Csaba, Orosz Katalin

Csapattagok:

  • Lendvai Szabolcs (5.a)

  • Szirtes Bátony  (5.a)

  • Hanusz Áron  (5.a)

  • Pintér Levente  (5.b)

  • Horváth Árpád  (4.b)

  • Hóbor Ferenc  (4.b)

  • Németh Csongor  (4.b)

  • Pungor Márton  (4.b)

  • Musits Márk  (4.b)

  • Fándli Zsombor Bolyai tagintézmény

 

 _________

 

Teremlabdarúgás Diákolimpia  megyei döntő   Zalaszentgrót,   2017. I. 9.

III. kcs. fiú   II. helyezés  (1-2. helyért: 1-1 döntetlen után hetesekkel 2-1),   felkészítő: Faller Zoltán

A csapat tagjai:

  • Dobos Benedek

  • Erdélyi Kristóf

  • Faller Kristóf

  • Füzesi Péter Zsolt

  • Józsa Ádám

  • Kálcsics Ferenc

  • Korcsmáros Dávid

  • Kovács Rómeó László

  • László Milán

  • Macedo de Souza Márk

  • Zsiga Bendegúz

 

_________

 

Diákolimpia Teremlabdarúgás  2016/2017 - II. korcsoport  2016. XI.

Városi I. helyezés, felkészítő: Faller Zoltán, Marczinka Csaba, Orosz Katalin

A csapat továbbjutott a megyei döntőre.

A csapat tagjai:

  • Hanusz Áron  (5.a)

  • Lendvai Szabolcs  (5.a)

  • Szirtes Bátony  (5.a)

  • Cséfalvay Bálint  (4.b)

  • Hóbor Ferenc  (4.b)

  • Horváth Árpád  (4.b)

  • Musits Márk  (4.b)

  • Németh Csongor  (4.b)

  • Pungor Márton  (4.b)

  • Tátrai Dániel  (4.a)

 

 __________

 

Teremlabdarúgás diákolimpia 2016/2017-es tanév

Városi   I. helyezés,   felkészítő Faller Zoltán

A csapat minden mérkőzését megnyerve továbbjutott a megyei döntőre!

Csapattagok:

  • Dobos Benedek

  • Faller Kristóf

  • Füzesi Péter Zsolt

  • Józsa Ádám

  • Kálcsics Ferenc

  • Korcsmáros Dávid

  • Kovács Rómeó László

  • Macedo de Souza Márk

  • Zsiga Bendegúz

 

___________  .  ___________  .  ______________  .  ___________  .  ___________

 

A 2015/2016-os tanév eredményei:

 

 

Lövészet Általános- és Középiskolás Országos Bajnokság

10 m (20 lövés) légpuska

  • Domján Zsombor (7.a) - 169 kör - VII. helyezés

 

____________

 

Nemzetközi labdarúgó kupa   Leibnitz, 2016. V. 19.

7-8. osztályos fiúk

I. helyezés,   felkészítő Faller Zoltán

7-8. osztályos lányok

I. helyezés,   felkészítő Faller Zoltán

5-6. osztályos fiúk

III. helyezés,   felkészítő Faller Zoltán

 

____________

 

Kézilabda megyei diákolimpia   2016. IV.

IV. korcsoport - fiú  

I. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

Kézilabda diákolimpia országos elődöntő

III. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

Csapattagok:

  • Ángyán Ákos

  • Baksai Krisztián

  • Balogh András

  • Böcseics Richárd

  • Gelencsér Benedek

  • Horváth Gergő

  • Horváth Noel Krisztofer

  • Igali Bence

  • Koczor Csanád

  • Muik Gergő

  • Nemes Benjamin

  • Peti Soma József

  • Pintér Szabolcs

  • Takács Balázs

  • Tóth Tamás

 

___________

 

Kézilabda megyei diákolimpia   2016. IV.

III. korcsoport - fiú   I. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

Csapattagok:

  • Balogh Áron (6.a)

  • Cséfalvay Marcell (5.a)

  • Domján Zsigmond (5.b)

  • Erős Péter (5.a)

  • Hajmási Ákos (5.a)

  • Klaszán Barnabás (6.a)

  • Korcsmáros Dávid (5.a)

  • Marics Benedek (5.a)

  • Németh Botond Rajmund (6.a)

  • Pápai Richárd (5.b)

  • Peti Soma József (6.a)

  • Szmodics Kristóf (6.a)

  • Szólák Dávid (6.a)

  • Molnár Gergely (5.a)

 

___________

 

Kézilabda diákolimpia városi forduló

IV. korcsoport - leány

I. helyezés,   fekészítő Marczinka Csaba

Kézilabda megyei diákolimpia

V. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

Csapattagok:

  • Vastagh Sára (8.b)

  • Szmodics Klaudia (8.a)

  • Latin Hedvig (8.a)

  • Herman Nikolett (8.a)

  • Rozs Renáta (8.b)

  • Szombathelyi Bianka (8.b)

  • Kovács Dóra (8.a)

  • Kiss Bianka (7.b)

  • Igali Virág (8.b)

 

___________

 

Diákolimpia - labdarúgás - megyei döntő  2016. IV. 18.

I. korcsoport - III. helyezés,  felkészítő: Faller Zoltán, Orosz Katalin

Csapattagok:

  • Bagó Botond  (Bolyai tagintézmény)

  • Cséfalvay Bálint  (3.b)

  • Dobos Dávid  (2.a)

  • Farkas Benedek  (2.a)

  • Horváth-Bodzai Soma Vajk  (2.a)

  • Musits Márk  (3.b)

  • Novinszki Péter  (2.a)

  • Richter Máté  (2.a)

  • Tátrai Dániel  (3.a)

  • Vaska Botond  (2.a)

 

_________

 

Diákolimpia - sakk - körzeti döntő  2016. IV.

II. korcsoport

  • Pap Levente  (3.b)  I. helyezés,  felkészítő: Sipos János

 

__________

 

Diákolimpia - labdarúgás - körzeti döntő  2016. IV. 13.

II. korcsoport - I. helyezés,  felkészítő: Faller Zoltán, Orosz Katalin

Csapattagok:

  • Bomba Benedek  (5.a)

  • Dobos Benedek (4.a)

  • Gazdig Patrik  (5.b)

  • Géber Alexander  (4.b)

  • Hóbor Ferenc  (3.b)

  • Horváth Árpád  (3.b)

  • Kelemen Marcell  (4.b)

  • László Milán  (4.a)

  • Lendvai Szabolcs  (4.a)

  • Macedo De Souza Márk  (4.a)

  • Németh Csongor  (3.b)

  • Pungor Márton  (3.b) 

  • Szántó Róbert  (Bolyai tagintézmény)

 

 

___________

 

Diákolimpia - labdarúgás - körzeti döntő  2016. IV. 07.

I. korcsoport - I. helyezés,   felkészítő: Faller Zoltán, Orosz Katalin

Csapattagok:

  • Tátrai Dániel  (3.a)

  • Cséfalvay Bálint  (3.b)

  • Musits Márk  (3.b)

  • Dobos Dávid  (2.a)

  • Farkas Benedek  (2.a)

  • Horváth-Bodzai Soma  (2.a)

  • Richter Máté  (2.a)

  • Kiss Bence  (2.b)

 

____________

 

Kötélugrás Diákolimpia,   2016. IV. 09.

II./B kcs.

  • Varga Domonkos (3.b)   gyorsasági   1. helyezés, szabadonválasztott gyakorlat: 1. helyezés, összetett: 1. helyezés

III. kcs. fiú

  • Kalmár Kristóf (6.a)   gyorsasági: 1. helyezés, szabadonválasztott gyakorlat: 5. helyezés, összetett: 4. helyezés

  • Horváth Patrik (5.a) gyorsasági: 1. helyezés, szabadonválasztott gyakorlat: 2. helyezés, összetett: 2. helyezés

 

____________

 

Leány labdarúgás városi forduló
  • IV. korcsoport   II. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

Csapattagok:

  • Herman Nikolett

  • Szmodics Dóra

  • Latin Hedvig

  • Varga Heléna

  • Gerlei Réka

  • Molnár Bernadett

  • Kis Bianka

  • Rozs Renáta

  • Kovács Dóra

 

__________

 

Mezei futóverseny  2016. III. 17.
  • Dobos Benedek  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

 

__________

 

Diákolimpia - torna  országos döntő  2016. II. 28.
  • "A" kategória - leány  I. korcsoport  II. helyezés 

 

  • "A" kategória - leány  II. korcsoport II. helyezés

 

  • "A" kategória - leány  III. - IV. korcsoport I. helyezés

 

Felkészítő: Vizlendvai László

                 Szerdahelyi Lászlóné

 

___________
 
 Diákolimpia - sakk   Zala megyei döntő   2016. 02. 06.

II. korcsoport

  • Pap Levente  (3.b)  V. helyezés, felkészítő: Sipos János

 

_________

 

Club Raiffeisen ifjúsági labdarúgó kupa, Ausztria    2016. I. 31.

U12 korcsoport   2. helyezés,   felkészítő: Faller Zoltán

Csapattagok:

  • László Milán (4.a)

  • Lendvai Szabolcs (4.a)

  • Macedo de Souza Márk (4.a)

  • Bomba Benedek (5.a)

  • Dobos Benedek (4.a)

  • Faller Kristóf (5.a)

  • Zsiga Bendegúz (5.a)

  • Füzesi Péter (5.a)

  • Kovács Rómeó (5.a)

  • Józsa Ádám (5.a)

 

____________

 

Diákolimpia Teremlabdarúgás 2015/2016. tanév város-városkörnyék    2016. II. 3.

I. korcsoport   2. helyezés, felkészítő Faller Zoltán, Orosz Katalin

Csapattagok:

  • Tátrai Dániel (3.a)

  • Cséfalvay Bálint (3.b)

  • Musits Márk (3.b)

  • Dobos Dávid (2.a)

  • Farkas Benedek (2.a)

  • Richter Máté (2.a)

  • Horváth-Bodzai Soma (2.a)

 
_________
 
Diákolimpia  Úszás - város- és városkörnyéki döntő  2016. I. 20.

I. korcsoport  50m leány gyors

  • László Kinga (3.a)  2. helyezés

 

I. korcsoport  50m leány hát

  • Korcsmáros Luca (1.a)  3. helyezés

 

II. korcsoport  50m fiú hát

  • Kovács Domonkos (4.a)  3. helyezés

 

_______

 

Diákolimpia Teremlabdarúgás - megyei döntő   2016. I. 5.

II. korcsoport   2. helyezés,   felkészítő: Faller Zoltán, Orosz Katalin

Csapattagok:

  • Bomba Benedek (5.a)

  • Dobos Benedek (4.a)

  • Gazdig Patrik (5.b)

  • Hóbor Ferenc (3.b)

  • Kelemen Marcell (4.b)

  • László Milán (4.a)

  • Lendvai Szabolcs (4.a)

  • Macedo de Souza Márk (4.a)

  • Németh Csongor (3.b)

  • Szántó Róbert (4.a) (Bolyai Tagintézmény)

 

___________

 

Diákolimpia Sakk - körzeti döntő  2015. XII.

II. korcsoport:

  • Pap Levente  (3.b)  I. helyezés,  felkészítő: Sipos János

 

 ___________

 

Játékos sportverseny - körzeti döntő  2015. XII. 8.
  • Iskolánk csapata  IV. helyezés,  felkészítő: Domjánné Gerencsér Katalin, Szerdahelyi Lászlóné

 

_________

 

Diákolimpia - teremlabdarúgás - városi döntő   2015. XI. 25. Nagykanizsa

II. korcsoport  I. helyezés,  felkészítő: Faller Zoltán, Orosz Katalin

A csapat tagjai:

  • Bomba Benedek  (5.a)

  • Dobos Benedek  (4.a)

  • László Milán  (4.a)

  • Lendvai Szabolcs  (4.a)

  • Macedo de Souza Márk  (4.a)

  • Orosz Regő  (4.a)

  • Hajdár László  (3.b)

  • Hóbor Ferenc  (3.b)

  • Horváth Árpád  (3.b)

  • Németh Csongor  (3.)

  • Pungor Márton  (3.b)

 

___________

 

Diákolimpia teremlabdarúgás városi döntő   2015. XI. 19. Murakeresztúr

IV. korcsoport   I. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

  • Kálovits Henrik (Bolyai)

  • Horváth Márk (Bolyai)

  • Baksai Krisztián

  • Horváth Gergő

  • Balogh András

  • Muik Gergő

  • Böcseics Richárd

  • Simon Martin

  • Póczak Péter

 

____________

 

Diákolimpia teremlabdarúgás városi döntő   2015. XI. 19. Murakeresztúr

III. korcsoport   I. helyezés,  felkészítő Faller Zoltán, kísérő Parti Tibor

  • Füzesi Péter (5.a)

  • Peti Soma (6.a)

  • Kovács Rómeó (5.a)

  • Penczinger Gergő (6.a)

  • Faller Kristóf (5.a)

  • Dobos Benedek (4.a)

  • Korcsmáros Dávid (5.a)

  • Józsa Ádám (5.a)

  • Balogh Áron (6.a)

  • Zsiga Bendegúz (5.a)

 

____________

 

Diákolimpia lány teremlabdarúgás városi döntő   2015. XI.

IV. korcsoport    II. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

  • Latin Hedvig (8.a)

  • Kovács Dóra (8.a)

  • Herman Nikolett (8.a)

  • Varga Heléna (8.a)

  • Gerlei Réka (8.a)

  • Kiss Bianka (7.b)

  • Rozs Renáta (8.b)

  • Szmodics Dóra (8.a)

  • Réfi Barbara (8.b)

 

____________

 

Mezei futóverseny 2015. X.
  • Dobos Benedek (4.a)   IV. helyezés

 

____________

 

Városi egyéni atlétika bajnokság,   2015. IX. 30.

Súlylökés

  • Latin Hedvig (8.a)   I. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

Kislabdahajítás

  • Herman Nikolett (8.a)   I. helyezés, felkészítő Marczinka Csaba

Távolugrás

  • Herman Nikolett (8.a)   II. helyezés, felkészítő Marczinka Csaba

 

____________

 

Serdülő ökölvívó országos bajnokság, 2015. IX.
  • Mátés Patrik (8.b)   I. helyezés - ORSZÁGOS BAJNOK

 

___________  .  ___________  .  ______________  .  ___________  .  ___________

 

A 2014/2015-ös tanév eredményei:

 

A 2014/2015-ös tanév során remek eredményeket értek el alsó tagozatos focicsapataink 
  • az 1-2. osztályosok csapata,   felkészítők Orosz Katalin, Faller Zoltán

  • a 3-4. osztályosok csapata, felkészítő Faller Zoltán

 

____________

 

Zrínyi Kupa városi sakkverseny     2015. V. 29.

3. korcsoport, leány

  • Vanyó Ingrid   I. helyezés,   felkészítő Sipos János

  • Vanyó Vanda   II. helyezés,   felkészítő Sipos János

 

____________

 

Sportlövészet Általános Iskolások Országos Bajnoksága      Ács, 2015. V. 29.

Nyílt irányzékú légpuska 20 lövés fiú

  • Domján Zsombor (6.a)    - 171 kör -    II. helyezés  

 

____________

 

Nemzetközi labdarúgó kupa,    2015. V. 28.

  • Lány U15-ös korcsoport: I. helyezés Puconci, II. helyezés Nagykanizsa, III. helyezés Leibnitz;

  • Fiú U13-as korcsoport: I. helyezés Nagykanizsa, II. helyezés Leibnitz, III. helyezés Puconci;

  • Fiú U15-ös korcsoport: I. helyezés Puconci, II. helyezés Nagykanizsa, III. helyezés Leibnitz.

 

A Zrínyi-Bolyai iskola csapatainak felkészítői: Faller Zoltán, Marczinka Csaba

 

____________

 

Megyei labdarúgó kupa

II. korcsoport   II. helyezés,   felkészítő Faller Zoltán

Csapattagok:

  • Bomba Benedek

  • Cséfalvay Marcell

  • Dobos Benedek

  • Domján Zsigmond

  • Faller Kristóf

  • Füzesi Péter Zsolt

  • Józsa Ádám

  • László Milán

  • Macedo de Souza Márk

  • Marics Benedek

  • Molnár Gergely Kálmán

  • Vaska Barnabás

  • Zsiga Bendegúz

 

___________

 

Területi labdarúgó kupa

II. korcsoport   I. helyezés,   felkészítő Faller Zoltán

Csapattagok:

  • Bomba Benedek

  • Cséfalvay Marcell

  • Dobos Benedek

  • Domján Zsigmond

  • Faller Kristóf

  • Füzesi Péter Zsolt

  • Józsa Ádám

  • Korcsmáros Dávid

  • László Milán

  • Macedo de Souza Márk

  • Marics Benedek

  • Molnár Gergely Kálmán

  • Vaska Barnabás

  • Zsiga Bendegúz

 

___________

 

MVLSZ-Sulipóló Diákolimpia  2015.

II. korcsoport

II. helyezés

Csapattagok:

  • Dobos Benedek

  • Dén Balázs

  • Erős Péter

  • Godinek Kíra

  • Hajmási Ákos

  • Grabant Máté

  • László Milán

  • Hábli Tóth Ákos  (Bolyai Tagintézmény)

  • Mándó Vajk  (Bolyai Tagintézmény)

 

III. helyezés

Csapattagok:

  • Győri Vivien

  • Kovács Domonkos

  • Szabados Bence

  • Támba Botond

  • Prukker Kíra

  • Kis Roland

  • Rudics Mátyás

  • Bogdán Gábor

  • Ferencz Máté  (Bolyai Tagintézmény)

 

______________

 

Kézilabda országos elődöntő IV. korcsoport          2015. V.

II. helyezés, felkészítő Marczinka Csaba

Csapattagok:

  • Balogh András

  • Bazsó Máté

  • Böcseics Richárd

  • Gelencsér Benedek

  • Iván Soma

  • Megyesi Bálint

  • Muik Gergő

  • Nemes Benjamin

  • Peti Soma József

  • Salamon Máté

  • Szabadics Zoltán

  • Tóth Tamás

  • Tóth-Gábor Kristóf

 

__________

 

Diákolimpia  -  atlétika  -  városi forduló 2015. IV.

I. korcsoport - fiú

Csapatverseny, II. helyezés

Csapattagok:

  • Hóbor Ferenc

  • Barbalics Levente

  • Szécsényi Soma

  • Zakócs Gergő

  • Tátrai Dániel

  • Pintér Levente

 

egyéni összetett:

  • Hóbor Ferenc  IV. helyezés

  • Barbalics Levente  X. helyezés

  • Szécsényi Soma  XII. helyezés

  • Zakócs Gergő  XV. helyezés

 

I. korcsoport - lány

egyéni összetett:

  • Medvenics Laura  XII. helyezés

 

II. korcsoport - fiú

egyéni összetett:

  • Vaska Barnabás  VII. helyezés

 

_____

 

Kézilabda megyei döntő IV. korcsoport          2015. IV.

I. helyezés, felkészítő Marczinka Csaba

Csapattagok:

  • Ángyán Ákos

  • Balogh András

  • Bazsó Máté

  • Böcseics Richárd

  • Gelencsér Benedek

  • Iván Soma

  • Koczor Csanád

  • Megyesi Bálint

  • Muik Gergő

  • Nemes Benjamin

  • Peti Soma József

  • Salamon Máté

  • Szabadics Zoltán

  • Tóth Tamás

  • Tóth-Gábor Kristóf

 

____________

 

Kézilabda megyei döntő III. korcsoport,   2015. III. 30. Keszthely

II. helyezés,   felkészítő Marczinka Csaba

Csapattagok:

  • Baksai Krisztián

  • Gelencsér Benedek

  • Horváth Gergő

  • Horváth Noel Krisztofer

  • Kelemen Tamás

  • Koczor Csanád

  • Lakatos Martin

  • Nemes Benjamin

  • Penczinger Gergő

  • Peti Soma József

  • Pintér Szabolcs

  • Szmodics Kristóf

  • Tóth Tamás

  • Tulézi Dávid

 

____________

 

Barátságos labdarúgó mérkőzés, Fehring (Ausztria)
  • Zrínyi-Bolyai iskola, eredmény 3 : 1 Zrínyi győzelem

 

 

_____________

 
 Diákolimpia  -  torna  "A" kategória  2015. III. 20.

1. korcsoport

Leánycsapat  II. helyezés

Csapattagok:

  • Vizlendvai Sára  (2.a)

  • Hosszú Szonja  (2.a)

  • Vastagh Lili  (2.a)

  • Dávid Dalma  (2.a)

  • Soós Janka  (1.b)

  • Gerencsér Bíbor  (1.b)

 

egyéni helyezés:

  • Vizlendvai Sára  (2.a)  V. helyezés

  

 

2. korcsoport

Leánycsapat  II. helyezés

Csapattagok:

  • Horváth Dorottya Júlia  (3.b)

  • Lukácsi Lili  (3.a)

  • Gerlei Lilla  (4.b)

  • Szommer Héra (3.b)  Bolyai Tagintézmény

  • Muik Kata  (5.a)

 

egyéni helyezés:

  • Horváth Dorottya Júlia  (3.b)  I. helyezés

  • Muik Kata  (5.a)  IV. helyezés

3. - 4. korcsoport

Leánycsapat  I. helyezés

Csapattagok:

  • Soós Csenge  (7.b)

  • Hajdu Zsófia  (8.a)

  • Vastagh Sára  (7.b)

  • Gémesi Vivien  (7.b)

  • Kovács Csenge  (7.b)

egyéni helyezés

Hajdu Zsófia  (8.a)  III. helyezés

Kovács Csenge  (7.b)  VI. helyezés

 

Felkészítők:  Vizlendvai László,  Szerdahelyi Lászlóné

 

_____________

 

Bucsy Balázs EV. Országos Vívó Diákolimpia,   Balatonalmádi 2015. III.

Férfi kard

  • Horváth Gergő (7.b)   I. helyezés

 

__________

 

Diákolimpia  -  kéttusa  -  megyei forduló   2015. III. 18.

2. korcsoport:

  • Vaska Barnabás  (4.a)  II. helyezés,  továbbjutott az országos döntőbe

  • Dobos Benedek  (3.a)  VI. helyezés

 

Csapatverseny:  II. helyezés

 

______________
 

Nagykanizsa önkormányzata ünnepélyesen köszöntötte a 2014-ben kiemelkedő eredményeket nyújtó sportolókat, köztük iskolánk tanulóit is március 18-án a HSMK színháztermében. 

   

A felső képen balról jobbra:

Hosszú Szonja (2.a), Gerencsér Bíbor (1.b), Soós Janka (1.b), Muik Kata (5.a), Horváth Dorottya Júlia (3.b)

Lakner Dorina (4.a), Molnár Nóra (4.a), Varga Kata Luca (4.a), Varga Lili (5.b), Horváth Patrik (4.a)

Kovács Csenge (7.b), Vastagh Sára (7.b), Soós Csenge (7.b), Hajdu Zsófia (8.a), Gémesi Vivien (7.b)

Az alsó képeken:

Vizlendvai Sára (2.a), Vastagh Sára (2.a), Varga Domonkos (2.b), Radics Réka (8.b)

  

____________

 

Kötélugró Diákolimpia  - Szolnok  2015. III. 7-8.

II.A fiú korcsoport egyéni összetett

  • Horváth Patrik (4.a)   2. helyezés

I.B fiú korcsoport egyéni összetett

  • Varga Domonkos (2.b)   5. helyezés

   

 

 ___________

 

Karos Kupa - labdarúgás -  2015. II. 28.

U8 korcsoport:   I. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin

Csapattagok:

  • Tátrai Dániel  (2.a)

  • Cséfalvay Bálint  (2.b)

  • Musits Márk  (2.b)

  • Dobos Dávid  (1.a.)

  • Farkas Benedek  (1.a)

  • Vaska Botond  (1.a)

  • Bagó Botond  (Bolyai Tagintézmény 1.)

 

Kiváló játékért elismerést kapott:   Musits Márk  (2.b),    Dobos Dávid (1.a.)

 

 

U9 korcsoport - " A"  csapat:   I. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin,  Faller Zoltán

Csapattagok:

  • Lendvai Szabolcs  (3.a)

  • Pintér Levente  (3.b)

  • Hóbor Ferenc  (2.b)

  • Horváth Árpád  (2.b)

  • Németh Csongor  (2.b)

  • Hajdár László  (2.b)

  • Varga Domonkos  (2.b)

 

Kiváló játékért elismerést kapott:  Horváth Árpád  (2.b),   Németh Csongor  (2.b)

 

 

U9 korcsoport  - "B" csapat:   III. helyezés,  felkészítő: Orosz Katalin,  Faller Zoltán

Csapattagok:

  • Zakócs Gergő  (3.b)

  • Tóth Levente  (3.b)

  • Kalányos Roland  (2.a)

  • Fendli Zsombor  (Bolyai Tagintézmény 2.)

  • Gazdag Gergő  (2.a)

  • Takács Ádám  (2.a)

  • Kriston Balázs  (2.c)

 

 

U10 korcsoport - "A" csapat:  I. helyezés,  felkészítő: Faller Zoltán

Csapattagok:

  • Cséfalvay Marcell  (4.a)

  • Dobos Benedek  (3.a)

  • Vaska Barnabás  (4.a)

  • Zsiga Bendegúz  (4.a)

  • Faller Kristóf  (4.a)

 

Kiváló játékért elismerést kapott: Dobos Benedek  (3.a),  Zsiga Bendegúz  (4.a)

 

 

U10 korcsoport - "B" csapat:  III. helyezés,  felkészítő:  Faller Zoltán

Csapattagok:

  • Domján Zsigmond  (4.b)

  • Macedo de Souza Márk  (3.a)

  • Bomba Benedek  (4.a)

  • László Milán  (3.a)

  • Kelemen Marcell  (3.b)

 

Kiváló játékért elismerést kapott:  Bomba Benedek  (4.a),  László Milán  (3.a)

 

______________

 

 Diákolimpia - kötélugrás -  2015. II. 23.   megyei forduló   

ügyességi gyakorlat:

  • Varga Domonkos  (2.b)   I. helyezés

  • Szlávecz Gréta  (2.c)   II. helyezés

 

 gyorsasági gyakorlat:

  • Varga Domonkos  (2.b)  II. helyezés

  • Szlávecz Gréta   (2.c)  I. helyezés

  

 csapatgyakorlat:

  •  Varga Domonkos  (2b)   I. helyezés

 

______________

 

Megyei úszóverseny    2015. I. 26.

100 m gyors

  • Endrei Tamás (8.a)    II. helyezés

100 m mell

  • Endrei Tamás (8.a)   II. helyezés

 

_____________

 
 Játékos Sportverseny  -  városi forduló  2015. I. 8.

III. helyezés   felkészítők: Falka Ottilia, Szerdahelyi Lászlóné

Csapattagok:

  • Vizlendvai Sára  (2.a)

  • Veit Janka  (2.a)

  • Juhász Laura  (2.b)

  • Németh Csongor  (2.b)

  • Varga Domonkos  (2.b)

  • Dobos Benedek  (3.a)

  • Lukácsi Lili  (3.a)

  • Szécsényi Soma  (3.a)

  • Szekeres Alexandra  (3.a)

  • Miskevics Jázmin  (3.b)

  • Pintér Levente  (3.b)

  • Füzesi Péter  (4.b)

  • Józsa Ádám  (4.a)

  • Vaska Barnabás  (4.a)

  • Domján Zsigmond  (4.b)

  • Németh Zsófia  (4.b)

  • Schné Anna  (4.b)

  • Muik Kata  (5.a)

 

 

 ____________

 

Diákolimpia  -  sakk  -  városi egyéni bajnokság  2014. XI. 28.

I. korcsoport  -  fiú

  • Pap Levente  (2.b)  I. helyezés,  felkészítő: Sipos János

 

II. korcsoport  -  lány

  • Vanyó Vanda  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Sipos János

 

___________

 

Diákolimpia  -  teremlabdarúgás  -   járási bajnokság  2014. XI.

II. korcsoport  -  II. helyezés,   felkészítő: Faller Zoltán

Csapattagok:

  • Marics Benedek  (4.a)

  • Zsiga Bendegúz  (4.a)

  • Józsa Ádám  (4.a)

  • Vaska Barnabás  (4.a)

  • Faller Kristóf  (4.a)

  • Orsós Máté  (4.a)

  • Domján Zsigmond  (4.b)

  • Dobos Benedek  (3.a)

  • Macedo de Souza Márk  (3.a)


_____________
 
Diákolimpia - lövészet - országos verseny  2014. XI. 8.
  • csapat  II. helyezés

  • Domján Zsombor  (6.a)  XI. helyezés

 ____________

 

Szúnyog Peca Klub gyerekverseny   2014. X. 19.

Alsó tagozatosok:

VÖRI csapat   3. helyezés

  • Bányai Emma (4.a)

  • Sajni Bercell (4.a)

  • Sajni Borka (1.a)

Felső tagozatosok:

Horg-Ászok csapat   1. helyezés

  • Megyesi Bálint

  • Szabadics Zoltán

HALőrök csapat   2. helyezés

  • Szabadics Kolos (6.b)

  • Koczor Csanád (6.b)

  • Tóth Tamás (6.b)

 

___________

 

Diákolimpia -  labdarúgás  -  városi - járási bajnokság   2014. X. 14.

I. korcsoport   -    II. helyezés    felkészítő: Orosz Katalin

A csapat tagjai:

  • Cséfalvay Bálint (2.b)

  • Hajdár László (2.b)

  • Hóbor Ferenc (2.b)

  • Horváth Árpád (2.b)

  • Lendvai Szabolcs (3.a)

  • Németh Csongor (2.b)

  • Pap Levente (2.b)

  • Pungor Márton (2.b)

  • Tátrai Dániel (2.a)

  • Varga Domonkos (2.b)

 

II. korcsoport    I. helyezés     felkészítő: Faller Zoltán

A csapat tagjai: 

  • Marics Benedek  (4.a)

  • Zsiga Bendegúz  (4.a)

  • Józsa Ádám  (4.a)

  • Vaska Barnabás  (4.a)

  • Faller Kristóf  (4.a)

  • Orsós Máté  (4.a)

  • Molnár Gergő  (4.a)

  • Macedo de Souza Márk  (3.a)

  • László Milán  (3.a)

  • Dobos Benedek  (3.a)

  • Korcsmáros Dávid  (3.a)    

 

____________

 

Megyei Diákolimpia lövészet     Zalaegerszeg, 2014. X. 11.

Nyílt irányzékú légpuska

  • Domján Zsombor (6.a)   - 20 lövés / 165 kör -  II. helyezés

 

___________

 

Atlétika Diákolimpia 2014/2015. tanév városi-járási bajnokság   2014. X. 7-8.

III. korcsoport,   felkészítő Marczinkáné Lakatos Lívia, Marczinka Csaba

Lány kislabdahajítás

  • Molnár Bernadett (7.a)   1. helyezés

  • Kis Bianka (6.b)   3. helyezés

Fiú kislabdahajítás

  • Koczor Csanád (6.b)   3. helyezés

Fiú 600 m futás

  • Póczak Péter (6.a)  3. helyezés

 

IV. korcsoport,     felkészítő Marczinkáné Lakatos Lívia, Marczinka Csaba

4 x100 m váltófutás   3. helyezés

  • Tóth-Gábor Kristóf (7.b)

  • Kovács Ákos (8.a)

  • Horváth Bence (8.a)

  • Koczor Kristóf (8.b)

Fiú kislabdahajítás

  • Horváth Bence (8.a)   3. helyezés

Fiú súlylökés

  • Kovács Ákos (8.a)   3. helyezés

Lány súlylökés

  • Herman Nikolett (7.a)   2. helyezés

  • Latin Hedvig (7.a)   3. helyezés

Lány kislabdahajítás

  • Herman Nikolett (7.a)   1. helyezés

Fiú 1500 m futás

  • Farkas Dániel (8.b)   2. helyezés

 

___________

 
Mezei futóverseny - 2014. X. 1.

fiú

I. korcsoport

  • Pintér Levente (3.b)  VIII. helyezés, felkészítő: Lang Andrea

  • Szécsényi Soma (3.a) XI. helyezés, felkészítő: Falka Ottilia

 

II. korcsoport

  • Vaska Barnabás (4.a)  I. helyezés, felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Füzesi Péter (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Dobos Benedek  (3.a)  V. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Valguth Ádám  (3.b)  VII. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

  • Bomba Benedek  (4.a)  IX. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Faller Kristóf  (4.a)  XII. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

  • Zsiga Bendegúz  (4.a)  XIV. helyezés,  felkészítő: Tóth Zoltánné

 

lány

II. korcsoport

  • Miskevics Jázmin  (3.b)  VI. helyezés,  felkészítő: Lang Andrea

  • Németh Zsófia  (4.b)  VIII. helyezés,  felkészítő: Krizsek Izabella

  • Lukácsi Lili  (3.a)  X. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Szekeres Alexandra  (3.a)  XI. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

  • Németh Sára  (4.b)  XII. helyezés,  felkészítő: Krizsek Izabella

  • Tompos Tamara  (3.a)  XV. helyezés,  felkészítő: Falka Ottilia

___________  .  ___________  .  ______________  .  ___________  .  ___________
 
>>> A 2013/2014-es tanév sporteredményei (pdf dokumentum)

 

 

Utolsó módosítás: 2017-12-04 13:15:47


Weboldal: Renux System