Zrínyi Miklós Általános Iskola - Nagykanizsa

Rajzpályázatok eredményei

___________  .  ___________  .  ______________  .  ___________  .  ___________

 

A 2016/2017-es tanév eredményei:

 

"Csak az ember olvas" c. olvasmányélmény megjelenítő rajzpályázat   2017. V. 16.
  • Szécsényi Szonja (1.a)   különdíj,   felkészítő Tihanyiné Gerencsér Katalin

 

___________

 
"Víz Világnapja"  Nemzetközi Rajzverseny  2017. III. 21.
  • Kopcsik Dóra  (3.a)   I. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Szalabán Sára  (3.a)  II. helyezés,  felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella

  • Burján Rebeka  (3.b)  III. helyezés,  felkészítő: Héderné Kalamár Katalin

 

  1.a osztályos tanulók közös alkotás   Különdíj,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Mácsai Adél

  • Horváth Zsuzsanna

  • Keller András

  • Pálfi Anna

  • Földi Veronika

  • Horváth Zsombor

  • Jánosi Anna

  • Szécsényi Szonja

  • Nagy Dorka

  • Lukács Alex

  • Kaszper Hanna

 

___________

 
"Varázskezek" - A Salomvári Általános Iskola által meghirdetett pályázat  2017. I. 19.
  • Kovács Kornélia  (1.a)  dicséretben részesült,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

 

_________

 
 "A jövő, amit szeretnénk" című nemzetközi projekt (EVD2015) keretében meghírdetett rajzpályázat  2016. XI. 22.
  • 4. b osztály tanulói,  kiemelt különdíj, felkészítő: Saliné Tánczos Mária

 

________

 

Milyen lehetett Kanizsa vára? rajz- és makettpályázat

A díjazott pályamunkák és a díjátadón készült fényképek megtekinthetők Képgalériánkban.

 

Rajz kategória:

  • I. helyezés: Sziva Dániel és Orosz Regő (4.a)

  • II. helyezett: Sziva Zsófia (1.a)

  • III. helyezett: László Kinga, Zsámár Szonja, Dávid Dalma, Vastagh Lili (3.a)

Különdíj:

  • Jeszek Eszter (1.a)

  • Németh Borbála (4.a)

  • Söveges Kármen (3.c)

  • Gulyás Dániel, Szilovics Norbert, Varró Barnabás (3.c)

  • Nagy Luca Dalma, Hosszú Szonja Mínea (3.a)

 

Makett kategória:

I. helyezés:

  • Szlávecz Gréta és Kovács Nina (3.c)

  • Kalányos Roland, Vörös Bendegúz, Gazdag Gergő, Horogh Soma (3.a)

  • Kiss Liliána, Szalai Petra, Gerencsér Réka, Bogdán Krisztina, Gável Zsóka, Hartman Boglárka, Harmath Domonkos (3.c)

 

___________  .  ___________  .  ______________  .  ___________  .  ___________

 

A 2015/2016-os tanév eredményei:

 

Péterfy Tanulmányi Verseny és Művészeti Vetélkedő     2016. IV. 28.

Kedvenc mesém - rajzpályázat

3. osztály

  • Lakner Tamás (3.b)   1. helyezés,   felkészítő Saliné Tánczos Mária

 

_________

 

A Pannon Egyetem Nagykanizsai Kampusza és a Pannónia Cégcsoport által meghírdetett rajzpályázat  2016. IV. 28.
  • Tompos Tamara  (4.a)  Különdíj, felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

 

 _______

 

A Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola Móra-Napok keretében megrendezett rajzversenyén  2016. III. 23.
  • Kelemen Brigitta  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

 

________

 

A Víz Világnapja alkalmából meghírdetett nemzetközi rajzverseny  2016. III. 18.
  • Vékási Barnabás  (3.b)  I. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Gyergyói Anna  (3.b)  II. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Bátorfi Balázs  (4.a)  II. helyezés,  felkészítő:  Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Ladányi Csongor  (2.b)  Különdíj,  felkészítő: Héderné Kalamár Katalin

  • Pap Levente  (3.b)  Különdíj,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

 

 

 

felső tagozat:

  • Igali Virág (8.b)   1. helyezés,   felkészítő Kozári Józsefné

  • Kovács Kinga (5.a)   különdíj,   felkészítő Kozári Józsefné

 

__________

 

A Nagykanizsai Szuperinfo által meghírdetett "Születésnap" című pályázat
  • Vékási Barnabás (3.b)  I. helyezés, felkészítő: Saliné Tánczos Mária

 

 

________

 

"Varázskezek" rajzverseny  2016. 01. 21.
  • Tompos Tamara  (4.a)  jutalomban részesült,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

 

___________  .  ___________  .  ______________  .  ___________  .  ___________

 

A 2014/2015-ös tanév eredményei:

 

Iskolai rajzverseny "Mi leszel, ha nagy leszel?" 2015. június 11.

>>> A rajzversenyen és eredményhirdetésén készült fényképek megtekinthetők Képgalériánkban.

1. évfolyam:

  • Kütsön Boglárka (1.b)   1. helyezés,   felkészítő Héderné Kalamár Katalin

  • Németh Janka (1.a)   2. helyezés,   felkészítő Gilitschné Horváth Gabriella

  • Szabó KLilla (1.b)   3. helyezés,   felkészítő Héderné Kalamár Katalin

 

2. évfolyam:

  • Szalai Petra (2.c)   1. helyezés,   felkészítő Héderné Kalamár Katalin

  • Kovács Nina (2.c)   2. helyezés,   felkészítő Héderné Kalamár Katalin

  • Juhász Laura (2.b)   3. helyezés,   felkészítő Saliné Tánczos Mária

 

3. évfolyam

  • Heidekker Anna (3.a)   1. helyezés,   felkészítő Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Horváth Dorottya Júlia (3.b)   2. helyezés,   felkészítő Lang Andrea

  • Cervo Isabel (3.a)   3. helyezés,   felkészítő Tihanyiné Gerencsér Katalin

 

4. évfolyam:

  • Vanyó Vanda (4.a)   1. helyezés,   felkészítő Héderné Kalamár Katalin

  • Németh Zsófia (4.b)   2. helyezés,   felkészítő Héderné Kalamár Katalin

  • Molnár Nóra (4.a)   3. helyezés,   felkészítő Héderné Kalamár Katalin

 ___________

 

Víz Világnapja  -  nemzetközi rajzpályázat  2015. III. 20.

Óvodások:

  • Kiss Nóra  -  Piarista Óvoda  I. helyezés

  • Markó Lívia  -  Attila Óvoda  II. helyezés

  • Magyar Mercedesz  -  Piarista Óvoda  III. helyezés

  • Dajana Kovac  -  Kindergarten Lina Kolostar Podravski  Különdíj

 

Alsó tagozat:

  • Hóbor Ferenc  (2.b)  I. helyezés

  • Lakner Tamás  (2.b)  II. helyezés 

  • Hárs Noel Noé  (2.a)  Bolyai Tagintézmény  II. helyezés

  • Kékesi Lilla  (4.b)  Bolyai Tagintézmény  III. helyezés

  • Németh Janka  (1.a)  Különdíj

  • Brnno Dipalo (2.)  O.s. Klostar Podravski  Különdíj

  • Széchenyi Soma  (3.a)  Különdíj

  • Szalai Petra  (2.c)  Különdíj

  • Kovács Viktória  (4.b)  Különdíj

 

Felső tagozat:

  • Igali Virág  (7.b)  I. helyezés

  • Horváth Dorka  (7.b)  II. helyezés

  • Orsós Gábor  (8.a)  III. helyezés

  • Tálos Martin  (7.a)  III. helyezés

  • Szekeres Zsófia  (5.a)  Különdíj

  • Csom Péter  (6.a)  Különdíj

  • Igali Virág  (7.b)  Különdíj

  • Jónás Eszter  (8.b)  Különdíj

  • Kovács Roxána  (8.b)  Különdíj

  • Papp János  (7.a)  Különdíj

  • Varga Lili  (5.b)  Különdíj

  • Riczu Nóra  (5.b)  Különdíj

  • Cintia Bezdi  (7.)  Göntérháza  -  Különdíj

  • Tivadar Martina  (8.)  Göntérháza  -  Különdíj

             

Középiskola:

  • Dolores Hozjan  (9.)  Göntérháza  I. helyezés

 
__________
 
 "Varázskezek" rajzpályázat   2015.
  • Cervo Isabel  (3.a)    Különdíj,   felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

 

_________

 

A "Zöld Ligetváros" című projekt keretében meghirdetett rajz-és esszépályázat,   2015. I. 10.
  • Prukker Kira (3.b)     díjazott,   felkészítő Lang Andrea

 

________

 

"Advent fényei" rajzpályázat, Pacsa    2014. XII. 5.

Alsó tagozat:

  • Hóbor Ferenc (2.b)   II. helyezés,   felkészítő Saliné Tánczos Mária

  • Lakner Tamás (2.b)   I. helyezés, felkészítő Saliné Tánczos Mária

Felső tagozat:

  • Tálos Martin (7.a)   III. helyezés,   felkészítő Kozári Józsefné

 

_____________

 

"Kézenfogva" rajzpályázat (Szivárvány EGYMI),     2014. XII.
  • Lakner Tamás (2.b) - Juhász Laura (2.b)   különdíj,   felkészítő Saliné Tánczos Mária

 

_____________

 

"Zrínyi Miklós élete és kora " rajzpályázat   2014. XI. 18.

Alsó tagozat:

  • Vanyó Vanda (4.a)   II. helyezés,    felkészítő Héderné Kalamár Katalin

  • Schné Anna (4.b)   különdíj,   felkészítő Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Varró Barnabás (2.c)   különdíj,   felkészítő Delyné Csere Andrea, Németh Éva

 

Felső tagozat

  • Igali Virág (7.b)   II. helyezés,   felkészítő Kozári Józsefné

  • Orsós Gábor (8.a)   III. helyezés,   felkészítő Kozári Józsefné

  • Rozs Renáta (7.b)   különdíj,   felkészítő Kozári Józsefné

  • Vogel Dániel (6.a)   különdíj,   felkészítő Kozári Józsefné

 

_______________

 

"Kontroll - Like" - plakátkészítő pályázat   Zöld Élettér Egyesület   2014. X. 20. 
  • Prukker Kíra  (3.b)  Egyesületi különdíj   felkészítő: Lang Andrea

 

_____________

 

"Erdőt jártam, barangoltam" c. rajzpályázat   2014. VIII. 30.

A pályázaton való részvételért a Zala Megyei Vadászszövetség és Vadászkamara dicséretben részesítette a 4.b osztály tanulóit:

  • Varga Gergő

  • Zrínyi Dzsenifer

  • Domján Zsigmond

  • Horváth Milán Márió

  • Németh Zsófia

  • Kovács Viktória

_____

 
 "Sokat tud az én kezem..."c. megyei rajzpályázat  2014. IV.
  • Bogdán Georgina  (1.b)  NÍVÓDÍJ, felkészítő: Saliné Tánczos Mária

______

 

 "Móra Napok" - rajzverseny -  2014. III.
  • Tompos Tamara  (2.a)  III. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

 

______

 

"Az én házam, ha nagy leszek" című rajzpályázat 2014. 

(Meghirdette a Duna House Ingatlaniroda és a Nagykanizsai Szuperinfó)

  • Juhász Laura  (1.b)   II. helyezés,   felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Kanizsai Kata  (1.b)  Különdíj,   felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Németh Borbála (2.a),   Különdíj,   felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  

 

 _______

 

A Víz Világnapja alkalmából rendezett nemzetközi rajzverseny
  • Lakner Tamás (1.b)   I. helyezés,   felkészítő Saliné Tánczos Mária

  • Hóbor Ferenc (1.b)   II. helyezés,   felkészítő Saliné Tánczos Mária

  • Szalabán Hédi (4.b)   II. helyezés,   felkészítő Héderné Kalamár Katalin

  • Bátorfi Balázs (2.a)   III. helyezés,   felkészítő Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Salamon Enikő (8.a)   I. helyezés,   felkészítő Kozári Józsefné

  • Horváth Dorka (6.b)   II. helyezés,   felkészítő Kozári Józsefné

  • Csom Péter (5.a)   II. helyezés,   felkészítő Kozári Józsefné

  • Törő Réka (5.a)   III. helyezés,   felkészítő Kozári Józsefné

  • "Tenger mélyén" - 6.b osztály   különdíj,   felkészítő Kozári Józsefné

 

______

 

"Egészséges család"  -  rajzpályázat  -  2014. III. 6.
  • Hóbor Ferenc (1.b)   III. helyezés,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Kanizsai Kata (1.b)   Különdíj,  felkészítő: Saliné Tánczos Mária

_______

 

A Nagykanizsai Családsegítő és Gyermekjóléti Központ Segíts, hogy segíthessünk Alapítványának "Útravaló" pályázati programja keretében meghirdetett EGÉSZSÉGES CSALÁD rajzpályázata   2014. III. 6.
  • Rozs Renáta (6.b)   I. helyezés,   felkészítő Kozári Józsefné

________

 

A Bársony István Alapítvány és a Vadászati Kulturális Egyesület rajzpályázata  2014.
  • Tompos Tamara  (2.a)  I. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Sziva Dániel  (2.a)  Különdíj,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

 

________

 
 A Zöld Szempont Családi Iroda által meghirdetett "Anyagtakarékosság" című pályázat  2013. XII. 
  • Cervo Isabel  (2.a)  I.  helyezés,   felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Sziva Dániel  (2.a)   II. helyezés,   felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

     

_________

 

Az  "Ősz színes ruhája" -  rajzpályázat   2013. XI. 8.
  • Szia Dániel   (2.a)   I. helyezés,   felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin 

  • Horváth Jázmin   (1.b)   III. helyezés,   felkészítő: Saliné Tánczos Mária 

 

 

___________

 
 A Kaán Károly Környezetvédelmi Egyesület és a Zöldszempont Lakossági Tanácsadó Iroda által meghirdetett rajzpályázat   "Állatok világnapja"   2013. 

 

I. helyezés: 

  • Penczinger Gergő   (4.a)   felkészítő: Héderné Kalamár Katalin

  • Németh Sára   (3.b)   felkészítő: Héderné Kalamár Katalin

  • Molnár Lilla  (4.b)   felkészítő: Héderné Kalamár Katalin 

  • Böcseics Richárd  (6.b)   felkészítő: Kozári Józsefné  

 II. helyezés: 

  • Tálosi Lili   (3.b)   felkészítő: Héderné Kalamár Katalin

  • Lamm Erik  (4.b)  felkészítő: Héderné Kalamár Katalin

  • Varga Lili  (4.b)  felkészítő: Héderné Kalamár Katalin

  • Vizlendvai Áron  (4.a)  felkészítő: Héderné Kalamár Katalin

__________

 

 Állatok Világnapja  -  rajzpályázat  2013.

alsó tagozatos korosztály

  • Hajdár László  (1b)  -  Ágoston Lara   (1.b)   I. helyezés,   felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Szekeres Zsófia  (4.a)   II. helyezés,   felkészítő: Gilitschné Horváth Gabriella 

  • Bogdán Georgina  (1.b)   III. helyezés,   felkészítő: Saliné Tánczos Mária 

  • Sziva Dániel   (2.a)   különdíj,   felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Németh Zsófia   (3.b)   különdíj,   felkészítő: Kozári Józsefné 

  • Vas Flóra   (4.b)   különdíj,   felkészítő: Héderné Kalamár Katalin 

     

felső tagozatos korosztály

  • Németh Virág (8.a)   I. helyezés,   felkészítő: Kozári Józsefné

  • Horváth Dorka (6.b)   II. helyezés,   felkészítő: Kozári Józsefné

  • Igali Virág (6.b)   III. helyezés, felkészítő: Kozári Józsefné  

  • Orsós Gábor (7.a)   különdíj,   felkészítő: Kozári Józsefné

  • Tálos Martin (6.a)   szavazat alapján díjazott,   felkészítő: Kozári Józsefné

  • Rozs Renáta (6.a)   szavazat alapján díjazott,   felkészítő: Kozári Józsefné

 

_______________

 

Netta Pannónia 20. évfordulójára meghirdetett rajzpályázat  2013. 

alsó tagozatos korosztály 

  • Sziva Dániel  (2.a)   II. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin 

  • Szekeres Alexandra  (2.a)   IV - X. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Tompos Tamara  (2.a)   IV - X. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin 

     

 

  • Szalabán Hédi  (4.b)   IV - X. helyezés,  felkészítő: Héderné Kalamár Katalin 

 

 _____________

  

"Angyalok a gyermekek szemével"    2013. 

alsó tagozatos korosztály

  • Vuk Sára  (4.a)   I. helyezés,   felkészítő: Héderné Kalamár Katalin 

  • Balogh Áron  (4.a)    III. helyezés,   felkészítő: Héderné Kalamár Katalin 

 

felső tagozatos korosztály

  • Horváth Dorka (6.b)   II. helyezés,   felkészítő: Kozári Józsefné

  • Rozs Renáta (6.b)   különdíj,   felkészítő: Kozári Józsefné

 

______________

 

 

"Közlekedésbiztonság gyermekszemmel"    2013. VI. 12.

alsó tagozatos korosztály

  • Szabadics Kolos (4.b)   II. helyezés,   felkészítő Saliné Tánczos Mária

 

___________

 

 

Rajzpályázat  -  "Zalai rendőrök gyermekszemmel"    2013. V. 18. 
  • Szalabán Hédi   (3.b)  I. helyezés,  felkészítő: Héderné Kalamár Katalin

 

___________

 

 

Péterfy Művészeti Vetélkedő    2013. V.   -  "Kedvenc mesém"

3. osztály: 

  • Varga Lili  (3.b)  II. helyezés,   felkészítő: Héderné Kalamár Katalin

  • Lukács Anna  (3.a)   III. helyezés,   felkészítő: Héderné Kalamár Katalin

 

__________

 

 

 "Mentősök életéről"  rajzpályázat   2013. IV. 

 

  • Szalabán Hédi  (3.b)   I. helyezés,  felkészítő: Héderné Kalamár Katalin

  • Klaszán Barnabás  (3.a)  I. helyezés,  felkészítő: Gilitshné Horváth Gabriella 

  • Tálos Boglárka  (4.a)   Különdíj,  felkészítő: Árok Antalné

 

__________

 

 

"Együtt a vízért" képeslap- és plakáttervezés rajzpályázat   2013. III. 22.

Plakát:

  • 3.b osztály  Különdíj,  felkészítő: Héderné Kalamár Katalin

  • Kárpáti Gergő (4.b)   I. helyezés,   felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Dömötör Zsóka (4.b)   II. helyezés,   felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Rozs Petra (8.a)   I. helyezés,    felkészítő: Kozári Józsefné

  • Varga Laura (7.b), Rozs Renáta (5.b)   II. helyezés,    felkészítő: Kozári Józsefné

  • Németh Virág (7.a), Szántó Anna (7.a), Szőke Laura (7.a)   III. helyezés,   felkészítő: Kozári Józsefné

  • Kálmán Dóra (7.b)   különdíj,   felkészítő: Kozári Józsefné

Képeslap:

  • Sziva Dániel  (1.a)   I. helyezés,  felkészítő: Tihanyiné Gerencsér Katalin

  • Szabadics Kolos (4.b)   II. helyezés,   felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Kis Rebeka (4.b)   különdíj,   felkészítő: Saliné Tánczos Mária

  • Rozs Petra (8.a)   I. helyezés,   felkészítő: Kozári Józsefné

  • Rozs Renára   II. helyezés,   felkészítő: Kozári Józsefné

  • Orsós Gábor (6.a), Igali Virág (5.b)   különdíj, felkészítő: Kozári Józsefné

 

____________

 

 

A zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola által a Móra napok keretében meghirdetett rajzpályázat   2013. III. 21.

 

3. osztályos kategória

  • Szalabán Hédi (3.b)   3. helyezés,   felkészítő Saliné Tánczos Mária, Héderné Kalamár Katalin

 

 

____________

 

 

A Salvia gyógyszertár által kiírt karácsonyi rajzverseny   2012. XII. 22.

 

  • Felméri Lilla (4.b)   3. helyezés, felkészítő Saliné Tánczos Mária

  • Odrovics Szofi (4.b)   különdíj, felkészítő Saliné Tánczos Mária

  • Szabadics Kolos (4.b)   különdíj, felkészítő Saliné Tánczos Mária

  • Kálmán Dóra (7.b)   2. helyezés, felkészítő Kozári Józsefné

  • Gerlei Réka (5.a)   3. helyezés, felkészítő Kozári Józsefné

 

____________

 

 

"A másság szépsége"
a Szivárvány EGYMI "Köztünk és velünk" című rajzpályázata  2012. XII. 3.

 

  • Orsós Gábor   I. helyezés,   felkészítő Kozári Józsefné

  • Igali Virág   II. helyezés,    felkészítő   Kozári Józsefné

  • Németh Virág  és Szőke Laura   III. helyezés,     felkészítő Kozári Józsefné

 

 

 

__________

 

 

A Thúry György Múzeum által meghirdetett "A múzeum és én" c. rajzpályázat  2012. XI. 9. 
  • Szalabán Hédi (3.b)   1. helyezés

 

 

____________

 

 

Zalai Hírlap "Segíts a Földnek lélegezni!" elnevezésű rajzpályázata   2012. X. 10.:
  • 4.b osztály   1. helyezés,    felkészítő Saliné Tánczos Mária

 

 

 

____________

 

 

Lukács Anna 3.a osztályos tanuló

az "Erdők mélyén, vadak útján" rajzpályázaton alsótagozatos kategóriában

a Helikon Kastélymúzeum Vadászati Múzeumának különdíjában részesült.

Felkészítője Héderné Kalamár Katalin tanítónő volt.

2012. szeptember 1.

Utolsó módosítás: 2017-09-14 15:21:01


Weboldal: Renux System